


| Előadó: | Leave It Behind |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Egyedül az ágyban
A helyed nézem
Így minden másról szól
Mennem kellene de maradni jobb,
Talán ma, mégsem mozdulok
Lehet hogy itt maradhatok
Ébredtem már mással
És keltem egyedül,
Álom volt az éjjel
És fény és ébredés
Már megint egyedül fekszem
Hová tűnt az egész
rfr.:
Álom volt csupán
Hogy megint itt voltál,
Egy éve már
Az illatod még mindíg érzem,
Az idő szál
Lehet, hogy túl sok volt, de lehet túl kevés,
De nélküled, szar az ébredés
Talán láthatnálak
Ha akarnám hogy láss,
De magam mögé bújva élek
Talán lehetnék egy kicsit komolyabb,
De nélküled élni, álmodni nem szabad
Ez csak egy tébolyult út
A koponyám körül,
valami tapos és éget belül
Dolgok amiket sosem mondtam el,
Nézhetsz rám bután,
Kérdő szemekkel
Lehet hogy őrzöd még
Gyerekes titkaim,
Vagy kacagsz ha eszedbe jutok
Ha még eszedbe jutok
Álmodj velem egyszer,
Látod hogy jó dolog
rfr.:
Álom volt csupán
Hogy megint itt voltál
Egy éve már
Az illatod még mindíg érzem,
Vége már
Álom volt csupán
Az hogy itt voltál
Egy éve már
Az illatod még mindíg érzem
vége már
Vége már!



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN