


| Előadó: | Brigád |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Szakonyi Balázs |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Ó, a kedvem megjött már!
Az útszéli kocsma vár!
De ha beülök egyszer a pult mögé,
Lemegy néhány pohár!
Csak a bort iszom boldogan,
Vagy a szalonsört, hogyha van,
De megiszom én a rövideket is,
Főleg ha vodka van!
Ó, nem kell itt semmi más,
Hogyha itt van a ráadás,
Aztán jöhet a folytatás,
A jó kis bebaszás - bebaszás!
A pénzem nem elég,
Piára kéne még,
Mert, ha nem toxikálódsz eléggé,
Gyorsan elér a vég!
Sose legyen üres a pohár,
És egy részeges öröm vár,
Mindegy, hogy mit iszol, csak piálj már!
A lényeg, hogy berúgjál!



A nyárzáró négynapos rockházibuli 2026-ban is vár a Balaton partján: augusztus 26–29. között újra megnyitja kapuit Alsóörsön a TÁBOR Fesztivál.
A lassan két évtizede formálódó, összetéveszthetetlen hangulatú közösségi rendezvény a Pelso Kempingben várja a baráti társaságokat, motorosokat, a törzsvendégeket és a rockereket szerte az országból.
Miközben a hírek szerint a jövő nyár programjából több fesztivál is hiányozni fog, a TÁBOR továbbra is biztos pont marad: a rock- és metalrajongóknak ez adja a nyár egyik legjobban várt, igazi fesztiválélményét, jól ismert hazai és nemzetközi zenekarokkal, és hatalmas koncertekkel.
A Tábor Fesztiválon tényleg együtt vagyunk
A TÁBOR az a fesztivál, ahol a strandolás, a nappali csapatjátékok és a családbarát programok mind elérhetők a koncertek mellett.
A közösség ereje, az egy generáció óta épülő törzsgárda és a baráti, vendégszerető légkör továbbra is a fesztivál védjegye – ez az a nyaralás, ahová mindenki ugyanazért tér vissza: mert itt tényleg együtt vagyunk.
A 2026-os fesztivál időpontja már jó két hónapja ismert, és a Fanatik bérletek már el is fogytak.
Megérkezett az első fellépők listája
A névsor jól jelzi, hogy jövőre is kemény és karakteres rockhétvégére készülhetünk.
Érkezik a Tankcsapda, a Road, az Ossian, a Black-Out, a Depresszió, a Lord, a Sex Action és a Sing Sing, és ez persze csak a lista eleje még.
A további zenekarok és programok később válnak nyilvánossá, de a TÁBOR hagyományai alapján biztosra vehető, hogy ismét szuper hangulat, egész estés bulik, nagyszínpados himnuszok és sok-sok közös éneklés várja a rajongókat.
A helyszín változatlan, a hangulat változatlan, a társaság változatlan – a TÁBOR Fesztivál 2026-ban is ugyanaz a Balaton-parti házibuli lesz, amelyhez évről évre ezrek igazítják a nyár végét.