


| Előadó: | Universal |
|---|---|
| Album: | Volt-e más bolond |
| Megjelenés: | 1981 |
| Hossz: | 3:11 |
| Szövegírók: |
Bradányi Iván Nagy Tibor Béla |
|
Nagy Tibor |
|
| Kiadó: | Hungaroton - Pepita |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Egyszer volt egy elvarázsolt nyár,
szebbek voltunk, mint a napsugár.
Szinte minden díszbe öltözött,
szívünkbe egy álom költözött.
Kémleltük a messzi láthatárt,
néztük, hogy a fecske merre szállt.
Együtt éltünk megtaláltalak,
azt hittem ez mindig így marad.
Jött a reggel, s dalodra ébrettem,
fenn a fák közt áttört a fény.
Amíg mindezt melletted nézhettem,
olyan boldog voltam én.
(hangszeres)
Egyszer volt egy elvarázsolt nyár,
szebbek voltunk, mint a napsugár.
Szinte minden díszbe öltözött,
szívünkbe egy álom költözött.
Kémleltük a messzi láthatárt,
néztük, hogy a fecske merre szállt.
Együtt éltünk megtaláltalak,
azt hittem ez mindig így marad.
Jött a reggel, s dalodra ébredtem,
fenn a fák közt áttört a fény.
Amíg mindezt melletted nézhettem,
olyan boldog voltam én.
(hangszeres)
Egyszer volt egy elvarázsolt nyár,
szebbek voltunk, mint a napsugár.
Szinte minden díszbe öltözött,
szívünkbe egy álom költözött.
Volt egyszer egy elvarázsolt nyár,
ennek sajnos néhány éve már.
Mégsem sírok, jut még nekem tán
új varázs egy nyári éjszakán.



Január 19-től már elérhető az érvényes diákigazolványhoz kötött félárú bérlet a 2026-os Szigetre.
A kedvezményes lehetőséget a BudapestGO alkalmazásban megvásárolt – Budapestre is érvényes – utazási diákbérletekkel lehet igénybe venni. A kedvezményes akció július 31-ig, vagy – a fesztivál véges befogadóképessége okán - a készlet erejéig tart.
A Sziget diákbérlet ára a jegyárfordulókkal nem változik, ráadásul részletre is beszerezhető.
A Fővárosi Önkormányzattal kötött megállapodás részeként a Sziget szervezői kedvezményes bérletet vezetnek be az ország bármely közép- és felsőoktatásában tanuló, érvényes magyar diákigazolvánnyal rendelkező diákjai részére.
A félárú lehetőség a legolcsóbb elérhető Sziget bérlet, melynek ára az akció végéig állandó marad, ráadásul részletre is beszerezhető a Sziget webshopban.
A jegyakció keretében a BudapestGO alkalmazásban vásárolt érvényes utazási bérletekkel (kedvezményes Pest vármegyei vagy országbérlet illetve havi Budapest-bérlet a köz- és felsőoktatásban tanulóknak) először a BKK dedikált aloldalán kell regisztrálni, ezt követően érkezik e-mailben egy egyedi kuponkód, ami a Sziget weboldalán váltható be a „Sziget Diákbérlet by BudapestGO” bérletre.

„A diákbérlet ára 78.500 forint, ez fesztiválnapokra lebontva alig több, mint 15.000 forint/nap, ami egy rendkívül kedvező ajánlat a magyar diákok számára. Ezért, bár az akció hivatalosan július 31-ig tart, könnyen lehet, hogy a nagy érdeklődésre tekintettel - a Sziget véges befogadóképessége miatt - a bérletek hamarabb elfogynak majd” – hívta fel a figyelmet Kádár Tamás, a Sziget főszervezője.

A kedvezményes lehetőségben felhasználható utazási bérletek vásárlására a BudapestGO-ban július 29-ig van lehetőség, regisztrálni legkésőbb július 30-ig lehet, a kuponokat pedig július 31-ig válthatják be a felhasználók a Sziget webshopjában. Egy felhasználó egyszer igényelhet kuponkódot. Az akció július 31-ig, vagy a készlet erejéig tart.
Fotók: Sziget