


| Előadó: | Garden of Eden |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Tóth Mihály Galambos Zoltán Nyúzó Imre Szalai Ildikó |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Lelkem testet ölt, szívem megpihen
Tudom ki mire vár, de nem értem neked
Miért fáj? Miért fáj a múlt? Miért fáj
Az élet? Összedőlt falak alá temet
Régi képed, mely véres már
Könnyeim a földre hullnak, kételyek
Gyötrik lelkemet. Hova tűntek a régi
Álmok, fájdalmas, könnyű szerelmek?
Csak egy emlék maradt, veled a holdfény alatt
Ó kedvesem, gyere jöjj velem
Vár a végtelen, semmi félelem
Ami benned él, örökké remél
A jó elkísér, a bűn elvetél
Távoli hangok a sötétbe hívnak,
Menedéket nyújt az éj
A Teremtő lesúlyt bűnös lelkemre
Nincs menekvés. Az ég alatt éget a
Tűz, ami képeket ébreszt bennem még
A bűnbeeséstől a bűnbocsánatig
Tart az élet és kész
Csak a gyönyör és a vágy, mi elkísér
Csak bűn és a bánat, mi elvetél
Csak a gyönyör kísér. . .



A Pély Barna 50 koncerten egy egyedi vizuális élménnyel és modern zenekari hangzással állítja színpadra, és foglalja össze régi unitedes slágereit (Végső Vallomás, Keserű méz, Hajnalban még a Nap is más, Hófehér Jaguár stb.), és frissebb szerzeményeit egyaránt.
A Pély Barnához kapcsolódó dalszövegek itt.
Pély Barna, a Magyar Arany Érdemkereszttel kitüntetett, Artisjus- és Máté Péter-díjas énekes-gitáros-dalszerzőt a nyitottság és energikusság jellemzi. A United zenekar egykori frontembere és az első három Megasztár tehetségkutató tévé-showk zsűrije – 25 éve a magyar könnyűzenei élet egyik sokszínű, és meghatározó alakja.

Különleges zenei élmény várja a közönséget a Pély Barna 50 koncerten
A helyszín szofisztikált aurája, az egyedi vetítés, a hangzás és a vendégművészek egy olyan egyedi élményt hoznak el, amit csak és kizárólag itt tapasztalhat meg tőle a közönség.
Pély Barna énekstílusa, hangszeres játéka, dalai, és „szlogenjei” méltán teszik generációja egyik kikerülhetetlen zenészévé, és amit biztos nem mondhatunk el róla: hogy ez nem jött át.
A koncert az eredetileg tervezett ülős berendezés helyett ülős-állós lesz
A műsor bulizós, táncolós jellege miatt úgy döntöttünk, hogy lehetőséget adunk a táncolni vágyóknak, így az állóhelyek mellett 85 db ülőhelyünk lesz a koncerten. Aki mindenképpen ülni szeretne, így készüljön, kérjük, érkezzen korán, mert a jegyek nem helyre szólnak. Természetesen a jegyek visszaváltására is van lehetőség.
Facebook-esemény és további részletek itt.
Forrás: Magyar Zene Háza
Fotók: Pély Barna Facebook oldala