dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
PETŐÉK - PETŐ ZENEKAR: Van nékem egy imakönyvem

PETŐÉK - PETŐ ZENEKAR - Van nékem egy imakönyvem

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: PETŐÉK - PETŐ ZENEKAR
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 3, összesen 18545 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Van nékem egy imakönyvem

Van nékem egy imakönyvem
Rája nézek, hull a könnyem
Az van abba bele írva
A szerelem tesz a sírba

Kinek nincsen szeretője
Menjen ki a zöld erdőbe
Írja rá egy falevélre
Elhagyta a szeretője

Mindenkinek azt ajánlom
Szerelemnél jobb az álom
Mert az álom nyugodalom
A szerelem szívfájdalom

Muzsikálnak, muzsikálnak
Ablakában egy kislánynak,
Kék a szeme, göndör haja,
Jaj, de nagyon szép is maga!

Ha meghalok, csillag leszek,
Minden éjjel nálad leszek,
Beragyogok ablakidon,
Úgy őrködöm álmaidon!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Coca-Cola SZIN: Legyünk együtt úgy, ahogy jól esik

A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából. 






A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.

 

Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban. 




„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya.  „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.


A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön. 


Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.



 

Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.


1. rész:

YouTube


2. rész:

YouTube 

 

A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.


Fotók: SZIN

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás