Előadó: | AngelchilD |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
te vagy a menő diszkó király
úgy fújod a füstöt mint egy robbanó gyár
1 gramm anyagért bárkit megölsz
ha így folytatod tovább lassan tejössz
te vagy a menő gazdag srác
abból élsz hogy másokat átvágsz
nem tudom hogy mi történt veled
de én csak ezt tanácsolom neked.....hogy
refr .:
ez nem jó neked hidd már el végre
vedd elő az eszed és szállj le a földre
nincs miért küzdj ha így folytatod vége
vedd elő az eszed és szállj le a földre
nem változtál semmit korházba fekszel
fogadd meg a tanácsom most az egyszer
rájössz majd hogy a tisztességes élet
sokkal jobb mint a fájdlmas végzet
szóló
refr.:
minden új nap új napra ébred
megváltoztál mostmár nem kell félned
fejed fölül elszálltak a zűrös gondok
éled az életed és nincsennek gondok
Egy Ománban élő magyar lány lett a Sziget fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, akit a rendezvény hétfői zárónapján köszöntöttek a bejáratnál.
Kormos Emília Panna elmondta, életében először jár a Szigeten. A fiatal hölgy, akit fotósok hada fogadott, a nagynénjével érkezett a fesztiválra.
A gimnazista lány beszámolt arról, hogy elsősorban a zárónap fő fellépője, Chappell Roan esti koncertje miatt jött a fesztiválra, és azért érkezett kora délután, hogy felfedezze a Szigetet.
Egy Sziget-örökbérletet, valamint egy ajándékcsomagot kapott a szervezőktől
Budapest, 2025. augusztus 11. A fesztivál történetének 11 milliomodik látogatóját, Kormos Emília Pannát köszönti Kádár Tamás, a Sziget Zrt. cégvezetője a 31. Sziget fesztiválon a Hajógyári-szigeten 2025. augusztus 11-én. MTI/Vasvári Tamás
Az idén immár 31. alkalommal megszervezett Sziget fesztivál tízmilliomodik látogatója szintén egy magyar hölgy volt 2023-ban.
A Szigeten hétfőn az amerikai Chappell Roan előtt a Portugal the Man és a Last Dinner Party is fellépett a nagyszínpadon.
Borítókép: Budapest, 2025. augusztus 11. A fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, Kormos Emília Panna a 31. Sziget fesztiválon a Hajógyári-szigeten 2025. augusztus 11-én. MTI/Vasvári Tamás