dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Tankcsapda: Loki-induló

Tankcsapda - Loki-induló

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Tankcsapda
Album: Keressük!
Szövegírók: Lukács Laci
Zeneszerzők: Lukács Laci
Molnár Levente (Cseresznye)
Fejes Tamás
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 4, összesen 63600 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Loki-induló

Mi indulunk ha kell
Mi nem felejtjük el
Hogy bennünk a vér,
Piros-fehér
Mi küzdünk haver
Ha kell bárkivel
Mert a győzelem mindennél többet ér

Ha látod a labdát a zöld füvet hát
Érezd magad jól
Üvölts úgy ahogy a torkod bírja hogy
Jöhet még egy gól és
Jöhet néhány szöglet és
Néhány penge ötlet és
A Lokomotív majd tovább robog és
A pontok is csak jönnek

Mi indulunk ha kell
Mi nem felejtjük el hogy
Bennünk a vér Piros Fehér
Mi küzdünk haver
Ha kell bárkivel
Mert a győzelem mindennél többet ér
Mi indulunk ha kell
Mi nem felejtjük el hogy
Bennünk a vér Piros Fehér
Mi harcolunk haver
Akár kivel mert
A győzelem mindennél többet ér

Debrecen!! Debrecen!!
Hajrá gyerünk a végén nyerünk!!
Debrecen!! Debrecen!!
Hajrá!!!

Mi indulunk ha kell
Mi nem felejtjük el hogy
Bennünk a vér Piros Fehér
Mi küzdünk haver
Ha kell bárkivel
Mert a győzelem mindennél többet ér
Mi indulunk ha kell
Mi nem felejtjük el hogy
Bennünk a vér Piros Fehér
Mi harcolunk haver
Akár kivel mert
A győzelem mindennél többet ér
Mi indulunk ha kell
Mi nem felejtjük el hogy
Bennünk a vér
Piros Fehér
Piros Fehér
A szívünk a vérünk
A LOKIÉ!!!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Backstage-túrákkal és minikoncertekkel várja az egyetemistákat a Müpa szeptember 30-án

Szeptember 30-án ismét a fiataloké lesz a Müpa


Az egyetemi napon a hallgatók bejárhatják az épület rejtett zugait a magyar könnyűzenei élet kiválóságai és a Müpa szakemberei által vezetett ingyenes backstage-túrákon, továbbá minikoncerteken vehetnek részt, és közelebbről is megismerhetik, hogyan működik a kulturális intézmény.

 

A backstage-túrák egy részén a résztvevőket ismert művészek - Beck Zoltán és Grecsó Krisztián, Co Lee, Fekete Giorgio és Mehringer Marcell - kalauzolják, akik személyes történeteiket és friss müpás élményeiket is megosztják a hallgatókkal.



Beck Zoltán Grecsó Krisztiánnal közös előadást tart

Fotó: 30y hivatalos/Sincó

 

A túravezető művészek nemcsak mesélnek, hanem hangszerüket is megszólaltatják


Ezáltal a diákok a történetek mellett olyan exkluzív eseményeken is részt vehetnek, mint a Mehringer akusztik, a beck@grecsó, a Co Lee x DOÓR akusztik, valamint a Carson Coma frontembere, Fekete Giorgio minikoncertje.



Mehringer akusztik is lesz

Fotó: Mehringer

 


A résztvevők bepillanthatnak a kulisszák mögé


A Müpa munkatársai által vezetett tematikus backstage-túrákon oda is betekintést kapnak a hallgatók, ahová a nagyközönség csak ritkán juthat be. A séták során fény derül többek között arra, hogyan népszerűsítik a Müpa évi több mint 1500 programját, szó lesz a különleges színpadtechnikai megoldásokról, kiderül, hogy hány kolléga dolgozik egy előadáson, és hogyan zajlik egy élő koncertközvetítés a Müpa videó- és hangstúdióiban. A résztvevők mindemellett megnézhetik, hogyan próbál például a Fitos Dezső Társulat vagy az Anima Musicae vonósnégyes.



Láthatják a látogatók, hogy hogyan próbál az Anima Musicae vonósnégyes

Fotó: Anima Musicae hivatalos



A nap folyamán a diákok a szakmai séták, a kulisszák mögötti programok, valamint a minikoncertek segítségével élhetik át, milyen az élet Magyarország egyik legjelentősebb kulturális központjában.


A leendő közgazdászok és jogászok éppúgy megtalálhatják a kedvükre valót, mint azok, akiket a szcenika, a hangstúdiók világa, vagy éppen a marketing vonz, de azok számára is bőven akadnak inspiráló pillanatok, akik még nem döntöttek a jövőjükről.


Részletek a belépés kapcsán

 

Az esemény ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött, a backstage-sétákra pedig a helyszínen lesz lehetőség jelentkezni. A gördülékeny belépéshez érvényes felsőoktatási diákigazolvány szükséges, és a hallgatókat kísérő oktatók számára szintén nyitottak a programok.

 



Kiemelt kép: illusztráció/AI/Freepik

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás