


| Előadó: | Panksapka |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Puki Gyuri (Panksapka) |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Mondd el, hogy miért változtál meg
Nézz rám, és válaszolj nekem
Kérdezd meg, hogy élek én
Gondold végig, kik vannak velem
Autód áll az utcán, a házad szép
Sikeres vagy, de nem élhettél egy percet sem még
Ne is keresd a titkot, ne nézd meg
Úgyis késő lesz, mire megérted
Hiába látod a világot, úgy ahogy akarja, hogy lásd
Megbolondulsz az unalomtól, és csak te leszel hibás
Miért hagyod, hogy bedaráljon az a mocskos, rohadt gép
Tiéd a pálya, egyszer élsz, mondd mire vársz még, mondd mire vársz még
Telnek a napok, és múlnak éjszakák, neked mindegy már
Fogd fel végre, a helyzet az, hogy minden rajtad áll
Eljön az utolsó éjjel, hidd el, nem segít a pénz
Az emlékeid maradnak csak, én tudom, hogy egyszer élsz



A BEAT először érkezik Budapestre, ami az ikonikus King Crimson zenekar ’80-as években született dalait állítja színpadra.
2026. július 15-én Steve Vai gitáros, a Tool dobosa Danny Carey és két eredeti King Crimson-tag Adrian Belew és Tony Levin kápráztatják el virtuóz játékukkal a magyar közönséget a Barba Negrában.
A King Crimson három semmi mással össze nem téveszthető hangzású albumot szállított a ’80-as években.
A Discipline, a Three of a Perfect Pair és a zenekar nevét is adó BEAT lemezek hagyatékát gondozza a szupercsapat, ami már évek óta járja a világot, hogy minél több ember tiszteleghessen a dalok előtt. Munkájuk gyümölcse, hogy már nemcsak az eredeti verzióban fellelhetőek a számok, hanem
az idén szeptemberben megjelent Live albumon majd 2 óráig hallhatja mindenki egyedi interpretációjukban is a számokat.
A BEAT nem egy szokványos tribute zenekar
Olyan, saját hangszerükön felejthetetlen alkotók játszanak benne, mint a gitáros legenda Steve Vai vagy a progresszív rockzene egyik legfontosabb zenekarának a dobosa, Danny Carey, aki Toolból lehet mindenkinek ismerős.
Nem véletlen, hogy a dalok így egészen egyedi ízt kapnak, a zenekar két eredeti tagja, Adrian Belew és Tony Levin egy új köntösben játszhatja el így azokat.
2024-ben 65 teltházas koncertet adtak Észak-Amerikában. 2026-ban pedig Európát járják be, nálunk zárják a 23 állomásos turnét.