


| Előadó: | Csak semmi pánik |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Lázi László |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Nézz ki az ablakon, fölöttünk ismét kék az ég
Vidám a kedvem, nem tudok semmit, mit szeretnék még?
A fejetek fölött szállva bugyuta ez a rohanó világ
Van idom, hogy megfigyeljem mily szép egy bimbódzó virág
Az idomet végre magamra szentelhetem, ezt szeretném rég
Nem éri a fáradságot távoli kezdet, messze még a vég
A pénz szava nem jut el idáig, ahol most vagyok
Az utókorral jobban teszem, ha rá semmit nem hagyok
Refr.:
Lehet, ez egy vágyálom, de akkor is jó!
Nem érdekel, hogy nincs tuzo Nap, csak folyton hull a hó
Túlnézek a látszaton, a siker csillog, de a boldogság fakó
Nem formálnám át a világot, az nem nekem való
Nem értem én, miért van, hogy az óra körbe jár
Nem is érdekel túlzottan, ezen gondolkozzon más
Leszállok egy lakatlan sziget külso peremén
Vízbe lógatott lábbal gondolkodom az élet értelmén
Nem hunyom be a szemem, hogy gondolataimba merüljek
Minden ami nyugalmat áraszt itt terül el elottem
A horizont mögött lassan bukik le a Nap
Vidáman fütyülve ragad el a pillanat



Január 19-től már elérhető az érvényes diákigazolványhoz kötött félárú bérlet a 2026-os Szigetre.
A kedvezményes lehetőséget a BudapestGO alkalmazásban megvásárolt – Budapestre is érvényes – utazási diákbérletekkel lehet igénybe venni. A kedvezményes akció július 31-ig, vagy – a fesztivál véges befogadóképessége okán - a készlet erejéig tart.
A Sziget diákbérlet ára a jegyárfordulókkal nem változik, ráadásul részletre is beszerezhető.
A Fővárosi Önkormányzattal kötött megállapodás részeként a Sziget szervezői kedvezményes bérletet vezetnek be az ország bármely közép- és felsőoktatásában tanuló, érvényes magyar diákigazolvánnyal rendelkező diákjai részére.
A félárú lehetőség a legolcsóbb elérhető Sziget bérlet, melynek ára az akció végéig állandó marad, ráadásul részletre is beszerezhető a Sziget webshopban.
A jegyakció keretében a BudapestGO alkalmazásban vásárolt érvényes utazási bérletekkel (kedvezményes Pest vármegyei vagy országbérlet illetve havi Budapest-bérlet a köz- és felsőoktatásban tanulóknak) először a BKK dedikált aloldalán kell regisztrálni, ezt követően érkezik e-mailben egy egyedi kuponkód, ami a Sziget weboldalán váltható be a „Sziget Diákbérlet by BudapestGO” bérletre.

„A diákbérlet ára 78.500 forint, ez fesztiválnapokra lebontva alig több, mint 15.000 forint/nap, ami egy rendkívül kedvező ajánlat a magyar diákok számára. Ezért, bár az akció hivatalosan július 31-ig tart, könnyen lehet, hogy a nagy érdeklődésre tekintettel - a Sziget véges befogadóképessége miatt - a bérletek hamarabb elfogynak majd” – hívta fel a figyelmet Kádár Tamás, a Sziget főszervezője.

A kedvezményes lehetőségben felhasználható utazási bérletek vásárlására a BudapestGO-ban július 29-ig van lehetőség, regisztrálni legkésőbb július 30-ig lehet, a kuponokat pedig július 31-ig válthatják be a felhasználók a Sziget webshopjában. Egy felhasználó egyszer igényelhet kuponkódot. Az akció július 31-ig, vagy a készlet erejéig tart.
Fotók: Sziget