dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Csá,Misi!: Nu swing

Csá,Misi! - Nu swing

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Csá,Misi!
Album: Keressük!
Szövegírók: Császári Gergely
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 8383 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Nu swing

Házad előtt álltam az utcán, fáztamIntegettem, ugráltam, hátha észrevesztekLeszóltatok föntről valamit -, tökmindegyNem ez a lényeg, ide nézz!Most is ezt csinálomFolyton a pórázomat rágomEmberek! Végre közétek érekEz van persze hogy kiabálok

Vegyüljünk el, szóródjunk széjjel!Vadászni jöttek a nyulak a városba éjjel

Vegyüljünk el, mint a só a levesbeMetróban oldódom cseppfolyós közegbenÁll a villamos, - pára a testből- Csapódunk le, mondjuk egy női mellre!- Vagy egyszerűen csak az üvegre, édesAnnak is inkább a külső feléreÁllandóan csak a pórázod rágomCsináljad te is, hát ezt kiabálom én

Vegyüljünk el, szóródjunk széjjel!Vadászni jöttek a nyulak a városba éjjel

Csak így, szárazonElküldtök a picsába, szevasztok! 'csába!Jó nektek, a BalatononA hekketeket telepisáltamImre bácsi elcsúszott a jégenTíz kiló burgonya mind szerteszéjjelÓ, potato!

Mérgezett nyilam az éjfekete szélbenTarka pultra firkálta a kocsmában az életÉjfekete élet, birkában féregEltévedt, elszaladt, nem látta senki már egy éve
Vegyüljünk el, szóródjunk széjjel!Vadászni jöttek a nyulak a városba éjjel

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Hogyan tudnék élni nélküled? jön a zenés vígjáték második része

A Nemzeti Filmintézet gyártási támogatásával folytatódhat a Hogyan tudnék élni nélküled? című zenés vígjáték Törőcsik Franciska és Ember Márk főszereplésével.


Demjén Ferenc-dalszövegek itt.



 

A Hogyan tudnék élni nélküled? 2 (munkacím: Mindig ugyanúgy) című film gyártására 1,3 milliárd forint támogatást szavazott meg az NFI Filmszakmai Döntőbizottsága.

 

A Hogyan tudnék élni nélküled? 2. története az első rész folytatása lesz, ami pár évvel később játszódik. A film forgatása augusztusban kezdődik és várhatóan 2026-ban kerül majd a mozikba.

 

A Kirády Attila producer vezetésévél Goda Krisztina és Kormos Anett forgatókönyvéből, ezúttal Dyga Zsombor rendezésében készülő filmben Törőcsik Franciska és Ember Márk mellett Márkus Luca, Marics Peti, Kovács Harmat, Kirády Marcell, Trill Beatrix lesz látható a legjobb Demjén-slágerek kíséretében.



 

A Hogyan tudnék élni nélküled? minden nézettségi rekordot megdöntött


31 hete van műsoron, és a rendszerváltás utáni legnézettebb magyar film lett a hazai mozikban. 


A nézettség rekord mellé bevétel rekord is társult: csak a magyarországi mozijegyeladásból befolyt bevétel eddig több mint 2 milliárd forint volt.


A film külföldi moziforgalmazásban is látható, és hátra vannak még a tévé- és streamingbevételek.



 

Az 1994-ben játszódó film egy felejthetetlen nyári balatoni történetet mesél el, a film zenéjéről Demjén Ferenc csapata - Menyhárt János zenei producer, Subecz Tamás zenei rendező és Rózsa István, a Demjén menedzsment vezetője - gondoskodott.



Fotók: InterCom

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás