Előadó: | Dancs Annamari |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Tibó (Kiss Tibor) Kiss Tibor |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Vagyom rad, figyelj hat,
Erezd, hogy nekem is kell neha az a lang,
A forro lang,
Mi perzselve eget es men ereszt teged,
Zugva-bogve tombol a verem
Ne varj meg egy ejjszakat
Mert az egen a hold most rank mosolyog,
S nem erhet semmi baj...
Refr:
Szerelem kell, ne veszits el,
Te vagy a csillag a szivemben
A mosolyod kell, hat szabaduj fel,
Ha vegre itt vagy mellettem!
Szerelem kell, sose hagyj el,
Hisz ez az erzes nem veletlen.
A mosolyod kell, hat szabaduj fel,
Ha vegre itt vagy mellettem!
Vagyom rad, figyelj hat,
Egy csokot adni, s egy csokot kapni,
Ez var mi rank.
Mond minek a test es minek a lelek,
Ha mindent a szemnek es semmit a
keznek,
Ne varj meg egy ejjszakat,
Mert az egen a hold most rank mosolyog,
S nem erhet semmi baj...
- Nagyon örülök, hogy sikerült összehozni ezt a klipet, régóta tervben volt Viktorral egy együttműködés. Nagyon szeretem a látásvilágát, és nagyon boldog voltam, hogy most egyszerre két anyagon is dolgoztunk együtt. A végeredménnyel pedig különösen elégedett vagyok -
A rendkívül rétegelt, dinamikus, rengeteg különböző motívumot használó dal alapját az énekes állandó szerzőtársa és producere, Tembo jegyzi, különlegesség viszont, hogy Dzsúdló zenekarának basszusgitárosa, Pap Attila is részt vett a dalszerzésben - a Presso lead dallamát neki köszönhetjük.
A szövegben az előadó kritikus hangot üt meg a látszatra sokat adó karakterekkel szemben.
- Nem szeretem azokat az embereket, akik nyilvánvalóan valamilyen szerepbe erőltetik magukat, és nem önazonosak, hanem valami mondvacsinált karaktert adnak elő személyiség címén
mondta a dalról az énekes.
A videó rendezője Horváth Viktor volt, aki az online térben korábban elterjedt NPC-jelenséget megjelenítve egy nagyon karakteres, különleges vizuális anyagot hozott létre a Presso-hoz. A szereplők között megjelenik a korábban Dzsúdló előtt a Budapest Parkban játszó Böiler punkzenekar frontembere, Riger János is.
- Nemsokára készülök valami izgalmasra, ami egy még izgalmasabb dolog előfutára lesz. Kíváncsi vagyok, hogy fog elsülni, bizakodó vagyok - fogalmazott sejtelmesen Dzsúdló a következő időszakkal kapcsolatban.
Fotók: Dzsúdló hivatalos/Miskolczi Milán