dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Szekeres Adrien: Szeretni elég

Szekeres Adrien - Szeretni elég

off off off off off
Olthatatlanul
Előadó: Szekeres Adrien
Album: Olthatatlanul
Megjelenés: 2005
Hossz: 4:11
Szövegírók: Szekeres Adrien
Zeneszerzők: Kiss Gábor
Kiadó: Private Moon Records
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 17028 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Szeretni elég

Álmos szemeit nyitja már a hajnal
Útját keresi a fény
Csupa csönd még a világ
Ahogy minket itt talál

Mindig ugyanúgy rámtör az az érzés
Ha hangod s mosolyod elér
Olyan jó így az egész
Ugye nem lehet , hogy véget ér



Szeretni elég , mert a szív nagy hatalom
Valaki kezét fogni jó , s nem tagadom
Csak egy ölelés , vagy egy nevetés
Sokszor elég
Ne hidd , hogy kevés ez a béke , s nyugalom
Az egekig repít és én szállok szabadon
Legyen ezer év
Bár ez nem elég , szeretni még



Minden ugyanott , s egyszer ugyanúgy ér véget
De addig mi legyen a cél
Hogy a végső vetítést
Te majd csöndben , s mosolyogva nézd


( Aja deje! Aja deje !
Gabi deje tóti halala lóti…aja deje)

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Zanzibar és Rómeó Vérzik egy estén az Akvárium Klubban

Szó sincs retróról, de mindenképpen hangos időutazás a kétezres évek hazai könnyű-rock alapvetéseit egy színpadon látni.






A populárisabb Zanzibar nemrég múlt 25 éves, a vérbeli rock ’n roll brigád, vagyis a felvidéki Rómeó Vérzik pedig kereken három évtizedet ünnepelt novemberben. És bár a starttól mindkét csapat esetében évtizedek teltek el, tagok távoztak és érkeztek, gitárok törtek, meg aranylemezekkel telt meg a fal, egy valami nem változott: a zenéjük őszintesége.


- Nem vagyok az a típus, aki a múltba réved és azon töri a fejét, mit rontott el.. Soha nem függtünk senkitől, és ez adott nekünk igazi szabadságot 


- mondta a Rockstar Magazinnak a Rómeó Vérzik frontembere, Koppány, amikor arról kérdezték, lenne-e olyan 30 év távlatából, amit mai fejjel másképpen csinálna. 




Persze ha szabadságról meg hitelességről van szó, ahhoz Terecskei Ritáéknak is lesz pár szava, hiszen hiába változtak az idők az alakulásuk óta, ők az elmúlt – már több mint - negyed században kitartottak amellett az őszinte rockvonal mellett, amivel 1999 januárjában legendásan útnak indultak, hogy 


olyan slágerek adjanak a hazai könnyűzenének, mint az Igazi nevem, vagy az Ádám keresi Évát és a Szerelemről szó sem volt. 


Zanzibar-dalszövegek itt.


Nem csak nosztalgia várható, hanem ugrálós-éneklős rockbuli is készül


Már csak azért is, mert a Rómeó Vérzik Koppánya kis kényszerpihenője után az Akvárium színpadán tér vissza a fővárosba, hogy még az eddiginél is nagyobb energiával csapjon a húrok közé, legalább annyira pörgős nótákkal, mint 


Az Ördög, az Isten, az Élet és a Halál, a Keleti rock és roll, a Kiskakas pedig pláne, hogy nem maradhat le a setlist-ről.

 

Rómeó Vérzik-dalszövegek itt.


A két zenekar amúgy még sosem turnézott együtt, úgyhogy ez a mostani, március 7-i koncert igazi hazai rocktörténeti különlegességnek számít majd.

 


 

 

Kiemelt kép: Zanzibár

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás