dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Emilio: Rég várt szerelem

Emilio - Rég várt szerelem

off off off off off
Valamit el kell mondjak
Előadó: Emilio
Album: Valamit el kell mondjak
Megjelenés: 2005
Hossz: Keressük!
Szövegírók: Valla Attila
Zeneszerzők: Jellinek Emil
Kiadó: Universal Music Kft.
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 37059 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Rég várt szerelem

Egyszer az életben
Csak egyszer van ilyen esély
Érzem, ne félj!
Nincs abban véletlen
Hogy hozzád tévedtem, ne félj!
Sorsunk elér
Minden gond távol van
Úgy, mintha álomban járnék
Légy mindig mellettem
Szólj rám, ha rossz széllel szállnék

Ez rég várt szerelem
Ezer éve keresem
Egy szép vágy szívemen
Őrizlek, s Te fogod a kezem
Örök varázs, gyönyörű varázs!
Ez rég várt szerelem
Ezer éve keresem
Egy rég várt idegen
Érzem már, hogy megmaradsz nekem
Örök varázs, gyönyörű varázs!

Jön még az életben
Vár ránk sok kéretlen veszély
Óvlak, ne félj!
Szebb lesz, mint képzeltem
Ez nem csak éretlen szeszély
Sorsunk elér
Minden gond távol van.
Úgy, mintha álomban járnék
Eddig csak szenvedtem
Másokkal nem ment a játék.

Ez rég várt szerelem
Ezer éve keresem
Egy szép vágy szívemen
Őrizlek,s Te fogod a kezem
Örök varázs,gyönyörű varázs
Ez rég várt szerelem
Ezer éve keresem
Egy rég várt idegen
Érzem,hogy már megmaradsz nekem
Örök varázs,gyönyörű varázs.

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Geszti Péter Poptimista címmel nagyszabású koncertet ad a fővárosban

2027. január 30-án az MVM Dome színpadán mutatja be Geszti Péter eddigi legnagyobb szabású koncert produkcióját, a POPTIMISTA SHOW-t. 







Az új show Geszti legfrissebb zenei korszakát foglalja össze: disco, funk és rap találkozik pozitív energiával, új dalokkal és korszakos slágerekkel, egy látványos, nagyszabású produkcióban.


A Geszti Péterhez kapcsolódó dalszövegek itt.



 

A POPTIMISTA nem nosztalgiaest. Bár Geszti hamarosan megjelenő, POPTIMISTA című albumának dalai a hetvenes–nyolcvanas évek ropogós disco és funky világából merítenek, a szövegek és az üzenet nagyon is a jelenről szólnak. 


Ez a zenei világ nem visszafelé néz, hanem előre: felszabadító, táncos, közösségi élményt kínál egy olyan korszakban, amikor erre különösen nagy szükség van.

 

A koncert különleges jelentőséggel bír azok számára is, akik ott voltak a dupla telt házas Geszti Sixty Aréna show-n. Az a produkció mérföldkő volt Geszti koncertjeinek történetében; a POPTIMISTA SHOW erre az élményre épít, de nem ismétel – hanem emeli a tétet. Nagyobb térben, új zenei anyaggal, új vizuális koncepcióval viszi tovább azt a közösségi energiát, amely a Sixty koncerteket jellemezte.



 

A POPTIMISTA SHOW középpontjában a tánc, a felszabadulás és az együttlét áll. Akár a tánctéren, akár ülve, énekelve kapcsolódik be a közönség, az este közös élménnyé válik. Geszti koncertje egyszerre szól az új dalokról és azokról a slágerekről, amelyek generációk számára váltak meghatározóvá – új hangzásban, új lendülettel.



 

„A POPTIMISTA számomra nem csak egy koncert cím, hanem egy döntés. 


Döntés amellett, hogy ebben a zavaros, bizonytalan világban nem bezárkózunk, hanem nyitunk egymás felé, a pozitív gondolkodás felé, a popzene erejével. 


Ez a show arról szól, hogy együtt, zenével, tánccal és humorral visszavesszük azt az energiát, amit a hétköznapok gyakran el akarnak venni tőlünk.” - Geszti Péter


 


„A diszkózene nem póz volt, hanem felszabadított minket, amikor táncba vitt.

Engem ez érdekel: hogyan lehet ezt az egyszerű életigenlést újra megszólaltatni, mai szövegekkel, mai dalokkal. Ezért mondom, hogy nekem a poptimizmus nem retro – ez a holnap nosztalgiája.” - Geszti Péter

 


 

 

 Fotók: Geszti Péter

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás