dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Egyéb szövegek: Csak azért szeretem a mesét

Egyéb szövegek - Csak azért szeretem a mesét

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Egyéb szövegek
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Miről szól a(z) 'Csak azért szeretem a mesét' dalszöveg ?
A szerző mélyen szerelmes, melyet a kedvese szemének szépsége ébresztett fel benne. A szerelem számára egy vágy és egy könnycsepp a párja szemében. Megigézte őt a szeretett személy mosolya és hangja, melyet sosem fog elfelejteni. A dal és a gitár halk hangja a kedvese elvesztését, a szakítást jelképezi. A szerző szívét még mindig a régi szerelem tüze égeti, és fájdalmat érez az emlékek miatt.
Nyomj egy like-ot ha tetszik ez a rovat!
Megtekintve: Ma 8, összesen 57453 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Csak azért szeretem a mesét

Csak azért szeretem a mesét,
Mert a két szemed oly meseszép
Csak azért, csak azért, a Te két szemedért
A Te két ragyogó szemedért!

Mit jelent az a szó: szerelem?
Csak egy könnycsepp a két szemeden
Csak egy szó, csak egy vágy a te szíved után,
Ezt jelenti a szó: szerelem!

Mikor megláttalak kedvesem,
Ahogyan néztél rám szelíden,
Szemed szép mosolyát, hangod lágy dallamát
Esküszöm, soha nem feledem!

Száll a dal halkan peng a gitár
Elmentél, itt hagytál, vége már!
Elmentél, itt hagytál, vissza nem jössz soha már,
Szól a dal, halkan peng a gitár.

Volt egy nyár, elmúlt már nagyon rég,
Régi tűz, a szívem benne még,
Szerelem, szerelem, mit tettél te velem,
Úgy fáj érted, édes a szivem.


előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

FEZEN: félidőnél tart a fesztivál

A Belgától a Mastodonig hatalmas bulikkal indult a FEZEN - de a fele még hátra van

 

Félidőnél tart az idén 28 éves FEZEN Fesztivál. Az első két nap a fesztiváltól megszokott műfaji kavalkád jegyében telt: elbúcsúzott a fezenes közönségtől a Margaret Island, régi tagokkal kiegészülve érkezett a Ganxsta Zolee és a Kartel, megtöltötte a nagyszínpad előtti teret Dzsúdló és Krúbi és óriásit zúzott a Slayer-alapító Kerry King szóló projektjével, valamint a Grammy-díjat is elnyerő, kultikus Mastodon. 




Két nap még hátra van olyan fellépőkkel, mint Majka, a Halott Pénz vagy a szimfonikus metal két megkerülhetetlen csapata az Apocalyptica és az Epica. Érdemes Székesfehérváron tölteni a pénteket és szombatot is.

 

 

 

Túl az idei FEZEN első felén, óriási A nyitónap egyik érzelmi csúcspontja volt a Margaret Island fellépése, ami egyben búcsú is volt a fezenes közönségtől, de ezen a napon lépett fel a Blahalouisiana is, akik fehérvári kötődésű zenekarként mindig különleges koncertet adnak hazai pályán - „Itt indult minden” – mondta Schoblocher Barbara a színpadon, és ezt a közönség is pontosan érezte.



 

A hiphop és a popvonal sem maradt adós a nagy pillanatokkal


Dzsúdló és Krúbi is megtöltötte a nagyszínpad előtti teret, és mindkét előadó brutális energiát pakolt a buliba. Közben a Kartel is jubileumot ünnepelt, méghozzá régi tagokkal kiegészülve, Ganxsta Zolee-ék koncertjén a kilencvenes évek hangulata szinte kézzel fogható volt.


A rock-metal vonalat idén is erősen hozta a fesztivál


A hazai kedvenc AWS, Road, Lazarvs és Omega Diatribe mellett az amerikai Mastodon – akik egy Grammyt is bezsebeltek már korábban – súlyos hangzással és hatalmas színpadi jelenléttel érkezett, míg Kerry King, a Slayer legendás alapítója új projektjével tette emlékezetessé csütörtököt.



 

A java viszont még hátra van


Pénteken és szombaton is érkeznek nagy nevek: Majka, ByeAlex és a Slepp, ValMar, Halott Pénz, és ott lesz a szimfonikus metál két nemzetközi nagyágyúja, az Apocalyptica és az Epica. A retro rajongóknak is jut csemege: a TNT mellett a színpadra lép Korda György és Balázs Klári is. A FEZEN pedig idén is a hagyományos, mindenkit megmozgató Necc Partyval zárul.

 

Szóval aki még nem volt kint, annak most érdemes bepótolni – a második félidő még simán hozhatja az idei nyár legjobb estéit.

 

Fotók: FEZEN

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás