dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Fame (musical): Nem volna játék II.

Fame (musical) - Nem volna játék II.

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Fame (musical)
Album: Keressük!
Szövegírók: Miklós Tibor
Levy Jacques
Margoshes Steven
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Musical
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 4, összesen 15654 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Nem volna játék II.

Nick:
Testvér és jóbarát
voltál, s én nem tudom már,
ki elől rejtettem szívem?
Tudnod kell, hogy én,
ha te nem lennél,
elvesznék,
semmi nem lennék,
csak árnyék…

Majd összejössz egy jóképű
sráccal a Brooklyn Főiskolán
és nekem – annyi!

Serena:
Majd te jössz össze egy
jóképű sráccal New
Haven-ben és nekem lesz
– annyi!

Nick:
Nagyon vicces!

Serena:
Oly jó az ahogy,
most is rád gondolok…

Nick:
Oly jó az ahogy,
mindig rád gondolok…

Együtt:
Hát mért nem játszhatnánk
egy boldog párt?

Nem volna játék,
olyan mélyen átélnénk!
Hisz most sem játék,
örök harc ez egymásért!

Csak tudd, hogy rád és rám,
az élet ír drámát,
íme a szín kettőnké csupán,
és ez nem játék…

Már rég nem játék,
soha más így nem fájt még,
több ez mint játék,
belehalni - egymásért!

Csak egyszer érezz rá,
és többé nincs megállj,
kettőnkről szól,
kettőnké csupán…
És ez már sokkal több,
több ez, mint játék,
úgy nézz rám!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Megjelent a NÉKED zenekar első nagylemeze

Új korszak kezdődik a NÉKED történetében: megjelent a zenekar első nagylemeze, mely a Sodor a szél címet kapta. Már látható a dalhoz készült videóklip is, amely vizuálisan is tovább mélyíti az album világát.





„Az évet az első nagylemezünk megjelenésével indítjuk, ami számunkra hatalmas mérföldkő” – mondja a zenekar. A Sodor a szél videóklipjét Török Arnold (Nidel Films) készítette, és a következő napokban további három klip is érkezik az album dalaihoz.


A dal szövege itt érhető el.


“Igyekeztünk minden dalunkat egy-egy videóval megjelentetni a legnagyobb videómegosztón, amit nagyobb stáb hiányában házon belül oldottuk meg. Olyan is volt, hogy egy nap alatt két klipet vettünk fel, sokszor a helyi tájak adta lehetőségeket használtuk ki. “




“A tavalyi évben több neves klubban is felléphettünk Magyarországon a 4S Street vendégeként, ami óriási lendületet adott számunkra. Ezenkívül a nyáron szinte kivétel nélkül minden hétvégén játszottunk Erdélyben is, ahol bizonyossá vált számunkra, hogy a közönségnek is tetszenek a dalaink, egyre többen éneklik a szövegeinket”


A NÉKED két lemezbemutató koncerttel is készül


Február 5-én Csíkszeredában, az Ólommadárban, február 7-én pedig Gyergyóalfaluban, a Petőfi Sándor Művelődési Házban mutatják be élőben az új dalokat. A Sodor a szél fizikai formátumban is megjelenik, amelyhez elsőként a lemezbemutató koncerteken juthat hozzá a közönség. Az eseményekre szóló elővételes jegyek az In-Time felületén érhetők el.

 

A NÉKED 2024 tavaszán alakult Gyergyószentmiklóson. A zenekar tagjai: Fodor László (ének, akusztikus gitár), Péter Gellért (dob), György Alpár (gitár), Ioni Eduárd (billentyűk) és János László (basszusgitár). 




Zenéjük a pop rock és az indie világából táplálkozik


Alig két év alatt közel 50 élő koncert, Legszebb Erdélyi Magyar Dal jelölés, valamint több mint 50 ezer megtekintés a legnagyobb videómegosztón – mindez jól mutatja, hogy a NÉKED az erdélyi és magyarországi könnyűzenei színtér egyik friss, lendületesen fejlődő szereplője.

 

Apple Music


Spotify

 

Fotók: Néked

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás