


| Előadó: | V-Tech |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Varga (Bukovszky) József (Szamóca) |
|
Kecskés Tibor |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | pop, electropop, europop |
| Címkék: | Keressük! |

Mindennap szép,
Mindennap jó.
Csak megtalálj!
Nem tudom,mi ez az erő mi húz
Kérlek hogy vigyázz most rám.
Emlék minden roszz
Minden hamis érzés, ami fájt.
Hol kezdjük el?
ÓÓÓÓ
Mond mit mondjak még?
Tudom, nem álom mert érzem
Érzem hogy Rád vártam rég!
Ref.:
Mindennap szép
És mindennap jó
Veled az első perctől már
Szólj hogyha félsz
Én érzem hogy vár Ránk még szép
Csak megtalálj!
Nem tudom
Ugye te mindennap hívsz!?
Nem csak ha más úton jársz
Nézlek,hiszen az élet
Csak most jó
Csak Veled.
Hol kezdjük el?
ÓÓÓÓ
Mond mit mondjak még?
Tudom, nem álom mert érzem
Érzem hogy Rád vártam rég.
Ref.
Minden csoda tudod pár napig tart
Eltünni ez nem akar többé
Tudtam mi lesz már fejből
Láttam,érzed valami ma rám tör
Nem akartam minden titkomat
Neked adtam máris a sorsomat
Veled együtt ébred minden
Gondolat és simogat.
Hol kezdjük el?
Mond mit mondjak még?
Tudom, nem álom mert érzem
Érzem hogy Rád vártam rég.
Mindennap szép (Mindennap szép)
És mindennap jó
Veled az első perctől már
Szólj hogyha félsz(Szólj hogyha félsz)
Én érzem hogy vár Ránk még szép
Ref.


Flea, a Red Hot Chili Peppers legendás basszusgitárosa, hosszú szólócsendet követően jelentkezik új anyaggal.
Az A Plea-vel, az első Flea-szólódal 2012 óta, ma vált elérhetővé, egyben megjelent hozzá egy provokatívan kortárs és koncepcionálisan gazdag klip is, amelyet Clara Balzary rendezett.
A dalban Flea visszatér első hangszeréhez, a trombitához, miközben basszusgitáron és éneken is hallható.
Az új anyag elkészítéséhez Flea modern jazz- és kísérleti zene világsztárokat gyűjtött maga köré
Vele zenél Anna Butterss, Jeff Parker, Deantoni Parks, Mauro Refosco, Rickey Washington és Vikram Devasthali. Chris Warren vokálosként csatlakozott és a dal producere, Josh Johnson emellett alt szaxofonon is közreműködik.
Az A Plea üzenete a szeretet, az összetartás és az emberi kapcsolatok fontosságát hangsúlyozza.
A dal szövege a világ megosztottságát tükrözi
„Vágyakozás egy túlvilági hely után, egy szeretetteljes helyre, ahol kifejezhetem a véleményem és önmagam lehetek. Mindig csak próbálok önmagam lenni.
Nem érdekel a politika aktusa. Szerintem van egy sokkal magasabb, transzcendensebb hely, ahol érdemi párbeszéd folyhat, ami valóban segítheti az emberiséget, és segíthet mindannyiunknak harmonikusan és produktívan élni, egészséges módon a világ számára. Van egy hely, ahol találkozunk, és az a szeretet.”
A videóklip, amelyet Clara Balzary rendezett, lenyűgöző, kortárs, kifejező és koncepcionális. A koreográfiát Sadie Wilking jegyzi, amely nem a megszokott táncnyelvet követi, hanem vizuálisan, operatőri bravúrokkal és érzelmileg is mélyen átélhető élményt teremt, tökéletesen kiegészítve a dal társadalmi és kulturális üzenetét.
Ez a dal előfutára Flea 2026-ban megjelenő, új szólóalbumának a Nonesuch Records gondozásában. A további részletek a jövő év elején várható.
Fotók: Flea/Magneoton