dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Az Operaház fantomja (Musical): Nyitány

Az Operaház fantomja (Musical) - Nyitány

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Az Operaház fantomja (Musical)
Album: Keressük!
Szövegírók: Galambos Attila
Brooks Mel
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 16521 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Nyitány

CARLOTTA (ELISSA)
Nézd e trófeát!
Megmentőnk a zsarnok Rómát így fogja eltiporni majd!

KÓRUS
Most hordozza szent elefánt, kit félve reszket Róma.
Menekül ki merre lát, itt jön ő. Hannibál győz!

CARLOTTA (ELISSA)
Gondolj rám, őrizz meg engem a szenvedély múltán.
Ha véget ér, ígérd meg azt, hogy néha gondolsz rám.
Hogyha majd egészen távol jársz, s a szíved máshoz húz is tán...

MEG
Ez ő!

TÁNCOSLÁNYOK
A Fantom újra itt jár!

KÓRUS
Itt van közöttünk a rém!
Ez ő! A Fantom újra itt jár! Itt van közöttünk a szörny!

ANDRÉ
Szedjék össze magukat, ha kérhetem!

FIRMIN
Signora, kérem!

ANDRÉ
Signora, ilyesmi előfordul.

CARLOTTA
Ilyesmi előfordul? Hát amíg nem tesznek róla, hogy ilyesmi ne fordulhasson elő, addig én sem fogok itt előfordulni!

FIRMIN
Most mit tegyünk?

MEG
Christine Daae el tudná énekelni, uram.

FIRMIN
A kóristalány?

GIRY
Engedjék meg, hogy énekeljen önöknek, uraim. Nagyon jó mestere van.

ANDRÉ
Hát jó, tessék.

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

A Papa Roach megrengeti a Budapest Parkot is, a Trivium az előzenekar

A zenekar Rise Of The Roach turnéja folyatásaként június 9-én a Budapest Parkba is elhozza slágereit. A Papa Roach előzenekara ráadásul a Trivium lesz, így garantált az ütős este.







Noha a bandának számos slágere született három évtizedes pályafutása során, az biztos, hogyha meghalljuk a Papa Roach nevét reflexként visszhangzik a fülünkben a Last Resort kezdő sora. 


A kétszeres Grammy-jelölt, platina lemezes Papa Roach a hard rock zene egyik nagyágyúja


A zenekar 2020-ben ünnepelte ikonikus lemeze, az INFEST 20. évfordulóját, de sosem merültek el a nosztalgiában és mindig képesek voltak újat mutatni. A csapat eddig 10 stúdióalbumot adott ki, legutóbbi anyaguk Ego Trip címen jelent meg saját kiadójuknál, a New Noize Recordsnál. 


Az Ego Trip megjelenése óta több mint 360 millió lejátszást gyűjtött világszerte, rajta négy listavezető kislemezzel, köztük a Leave a Light On (Talk Away the Dark) című dallal, amely a banda legnagyobb slágere lett az elmúlt évtizedben. 


A zenekar egyébként sem áll rosszul slágerek terén: összesen 26 daluk került be a top 10-be és 12 első helyezéssel büszkélkedhetnek. A zenekar mára a kezdetektől fogva fontosnak tartotta, hogy felhívja a figyelmet a mentális egészségre, ennek lenyomata a Last Resort is.

 

A Papa Roach legutóbb idén nyáron, a Szigeten adott emlékezetes koncertet. Most pedig hat évvel aréna-showjuk után ismét önálló bulival érkeznek Budapestre. 


Előttük a Trivium játszik, akik 2023-ban jártak utoljára hazánkban


A zenekar az elmúlt két évtizedben sikerrel találta meg azt, a szinte varázslatos egyensúlyt, amely a magával ragadó dallamos metal, az extrém metal kiszámíthatatlansága, a black metal és a rock’n’roll között bújik meg.



Fotó: Trivium/Live Nation Magyarországg

 

A koncertre elsőként a regisztrált Live Nation tagok válthatnak jegyet december 4-én, 10 órától, míg a teljes körű jegyértékesítés december 5-én, 10 órakor indul.

 

 

Kiemelt kép: Papa Roach/Live Nation Magyarország

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás