dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Egyéb szövegek: Szerelmes asszony (Woman in Love)

Egyéb szövegek - Szerelmes asszony (Woman in Love)

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Egyéb szövegek
Album: Keressük!
Szövegírók: Barry
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Miről szól a(z) 'Szerelmes asszony (Woman in Love)' dalszöveg ?
Ez a szöveg egy szerelmes asszony intenzív érzelmeit és vágyait fejezi ki. Az asszony minden percét arra fordítja, hogy szerelemmel nézzen a párjára, akár a nehézségek ellenére is. Az asszony célja és vágya, hogy a párját egy életen át megtartsa, mely vágya folyamatosan hajtja. Az asszony olyan szorosan érzi magát a párjához, hogy még a gondolatait is ismeri, és úgy érzi, mindig jelen lesz a párja életében. Mindezt halkan, szerelmes szavakban fejezi ki, és ez a vágya hajtja őt előre.
Nyomj egy like-ot ha tetszik ez a rovat!
Megtekintve: Ma 1, összesen 62378 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Szerelmes asszony (Woman in Love)

Életünk percekből áll,
Néha álmodunk, néha minden sivár.
Sietve ismerkedünk,
S pár szó után, kifosztva tovább megyünk.
Oh, ennél több kell nekem,
Ezért nézek rád ilyen szerelmesen.
Tudom, hogy mit akarok,
Hogy elbukhatok,
Mégis itt maradok.

Szerelmes asszony vagyok,
Mindent elkövetek,
Hogy téged megtartsalak
Egy életen át.
Ez a cél, ez a vágy
Döngeti szívem falát,
Ez hajt tovább!

Egyformán cseng a szavunk,
De ez érthető, hiszen egyek vagyunk.
Tudom a gondolatod,
Oly ismerős minden mozdulatod.
És hogyha messzire jársz,
Mindig én leszek, kit magad mellett találsz.
Hát látod, ezt akarom,
Ha belebukom
Abba mégse hagyom.
Szerelmes asszony vagyok…

Szerelmes asszony vagyok,
Mindent elkövetek,
Hogy téged megtartsalak
Egy életen át.
Ez a cél, ez a vágy
Döngeti szívem falát,
Ez hajt tovább!

Coda:
Szerelmes asszony vagyok,
S halkan küldöm feléd
Szerelmes szavaimat
Egy életen át.
Ez a cél, ez a vágy
Döngeti szívem falát,
Ez hajt tovább!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Cseh Tamás emlékét zenés esttel idézik meg Bakonybélben

Zenés esttel tisztelegnek Cseh Tamás emléke előtt barátai, tisztelői Bakonybélben szombaton. Az esten a jazz és a világzene mellett felhangzanak majd Cseh Tamás dalai, bakonyi indián énekek és country muzsika is.


Cseh Tamás-dalszövegei itt.

 

Immár 11 éve rendezik meg Cseh Tamás halálának évfordulóján a település díszpolgára tiszteletére az emlékestet a Szent-kúti kápolna mögötti területen.


A fellépők

 

A Makám Trió alapítója, Krulik Zoltán zeneszerző, gitáros, dalszerző énekesként mutatkozik be a közönségnek Kézdy Luca hegedűs és Bata István basszusgitáros, a jazz és a világzene terepeit bejáró muzsikusok társaságában. A trió, amely tavaly tavasszal alakult, a saját dalok mellett 


a Cseh Tamás-Bereményi Géza szerzőpáros, a Kex énekese, Baksa Soós János, valamint Jász Attila, Zalán Tibor és Másik János verseire és szövegeire komponált dalokat ad majd elő.

 


Cseh Tamás zeneszerző, énekes, színész, előadóművész és

rajztanár 1990-ben

Fotó: Fortepan/Glósz András


Az est fellépői között lesznek nem hivatásos muzsikusok is


Baky György és Üveges Csaba kedvtelésből állt össze zenélni, elsősorban country-zenét játszanak. Baky György volt az a polgármestere Bakonybélnek, aki Cseh Tamás díszpolgárrá választását kezdeményezte. Üveges Csabának, a Jamboree Country Band egyik alapítójának műsorában az amerikai népzene kap főszerepet.


Víg Mihály, Cseh Tamás egykori zenésztársa, valamint az énekes fia, Cseh András közös műsorral lépnek színpadra.


Tolmácsolásukban Cseh Tamás dalai mellett bakonyi indián énekek is elhangzanak, hiszen az énekművész a bakonyi indián játék révén került kapcsolatba Bakonybéllel.

 

Az emlékestet tábortűz zárja, amely mellett immár 11 éve Mülhauser Martina idézi meg gitárjával és énekével Cseh Tamás emlékét a közönséggel együtt.


Kiemelt kép: Andrássy út (Népköztársaság útja) 101., a Magyar Újságírók Országos Szövetsége székházának emeletén működő 25. Színház. Cseh Tamás zeneszerző, énekes, színész, előadóművész, rajztanár a Dal nélkül ... koncerten 1975-ben

Fotó: Fortepan/Vadász Ágnes

 

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás