


| Előadó: | Nice |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Kasza Tibor Diramerján Artin |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Tér, furcsa hely, túl sötét, rossz a város
Még mindenhol látlak én
Szürke hó, utca kő, sápadt fény, néma házak
Éj szomorú, csupa jég
Minden árnyék megfagyott, most nem tör át a fény
Minden utcát elhagyott a remény
Refr.: 2x
Akkor lesz majd reggel, ha visszajössz hozzám
A jég elolvad, nem lesz több fagy, ha mellettem vagy már
Az lesz majd a legszebb nap, mikor egy gyönyörű hajnalon
Egyszer minden nap marad a fény
Szól egy dal, boldog dal, amit régen tőled hallottam
Az út ugye többé már nem rabol el
Hétfőn mindig mennünk kell, a fény nem érhet utól
Mondd, hogy minket szép nap várt valahol
Refr. 4x



A BEAT először érkezik Budapestre, ami az ikonikus King Crimson zenekar ’80-as években született dalait állítja színpadra.
2026. július 15-én Steve Vai gitáros, a Tool dobosa Danny Carey és két eredeti King Crimson-tag Adrian Belew és Tony Levin kápráztatják el virtuóz játékukkal a magyar közönséget a Barba Negrában.
A King Crimson három semmi mással össze nem téveszthető hangzású albumot szállított a ’80-as években.
A Discipline, a Three of a Perfect Pair és a zenekar nevét is adó BEAT lemezek hagyatékát gondozza a szupercsapat, ami már évek óta járja a világot, hogy minél több ember tiszteleghessen a dalok előtt. Munkájuk gyümölcse, hogy már nemcsak az eredeti verzióban fellelhetőek a számok, hanem
az idén szeptemberben megjelent Live albumon majd 2 óráig hallhatja mindenki egyedi interpretációjukban is a számokat.
A BEAT nem egy szokványos tribute zenekar
Olyan, saját hangszerükön felejthetetlen alkotók játszanak benne, mint a gitáros legenda Steve Vai vagy a progresszív rockzene egyik legfontosabb zenekarának a dobosa, Danny Carey, aki Toolból lehet mindenkinek ismerős.
Nem véletlen, hogy a dalok így egészen egyedi ízt kapnak, a zenekar két eredeti tagja, Adrian Belew és Tony Levin egy új köntösben játszhatja el így azokat.
2024-ben 65 teltházas koncertet adtak Észak-Amerikában. 2026-ban pedig Európát járják be, nálunk zárják a 23 állomásos turnét.