Előadó: | Zozo (Zárt osztály) |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Tőth Tamás |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Szerelmes vagyok
Nem tudom kimondani
Hallkan megrázom
És lassan elkezd csöpögni
Ref.
Elkezd csöpögni
Mindennap látom
Emlékemben elraktározom
Este fürdés közben
Mindig reád gondolok
A téma könnyen jön
Csak ki kell nyitnod a szemed
Erossen koncentrálj
Jól programozd be a kezed
Hogyha az utcán jársz
Legyen nyitva a szemed
Nézz meg mindent jól
Ne reszkessen a kezed
Takács Dorina, azaz Дeva új live session videóval ajándékozta meg közönségét
Az „Odú” különleges verziója most természetközeli környezetben született újjá, ahol a dal a stúdióváltozatnál még gazdagabban, egy korondi népdallal kiegészülve csendül fel.
A nemrég megjelent live session rendezője Bátori Gábor „jim”, aki a képeken is megragadta azt a varázslatos atmoszférát, amely majd a szeptember 18-i koncerten is várja a közönséget.
Ez az első alkalom, hogy a teljes zenekari felállást élőben, profi videóban láthatjuk
Dorinához Gozlan Fatima (perkák), Zahár Fanni (fuvola) és Horváth Martin (ének, gitár) csatlakozott, a népdalfeldolgozásban pedig mindannyiuk éteri hangja is megjelenik.
A kisfilm egyfajta előzetes ízelítő a Tündérkert-estből
A Budapest Parkban megrendezésre kerülő Tündérkert-esten a zenekarhoz további különleges hangszerek és táncosok csatlakoznak majd. Az este programját a feltörekvő hazai előadók, Lenkke_ és Palo Canto nyitják meg, mielőtt Дeva színpadra lépne legújabb, Avar című albumával, de természetesen korábbi dalait is magával hozza majd.
A videó és a koncert támogatója a Mastercard, akik a helyszínen izgalmas aktivitásokkal is készülnek, hogy igazi tündérkertté varázsolják a helyszínt: lesz különleges sminksarok, pillangószárny hajtogatás az Edinas Paper vezényletével, illetve az első 100 látogató egyedi kendővel gazdagodhat.
Fotók: Дeva