


| Előadó: | Pintér Béla és a Csemeték |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Pintér Béla |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Élt egy ember úgy hívták, hogy Little Joe. Kezében mindig jól állt s pengett a bendzsó. Ha kedve támadt lelőtt néhány kóbor banditát, fehér lovával vágtatott a végtelenen át.
Bárhová ment mindenhol ismerték nevét, ha felkiáltott belerengett a föld és az ég. Fehér lován ha megjelent úgy féltek az emberek, ha Little Joe-tól meghallották ezt az éneket.
Ipijájé ipijajó én vagyok Little Joe,
Ipijájé ipijajó na hol a boroshordó?
Kzeket fel pénzt vagy életet a puskám töltve van
Ipijájé ipijajó jobb ha megadod magad.
Egy szép napon a postakocsin egy ember érkezett, Jézusról beszélt és gyógyított sok beteget. Little Joe is hallotta az örömhírt és olyat tett, amit még soha képzeljétek sírt! Ezután nagy változás jött megtért Little Joe, elhitte hogy Jézus Krisztus a Megváltó. Nem is nagyon féltek tőle már az emberek, sőt vele együtt énekelték ezt az éneket:
Ipijájé ipijajó Jézus a Mgváltó
Ipijájé ipijajó ezt én mondom Little Joe.
Mert elvette a bűnömet és új szívet adott
Ipijájé ipijajó Jézus a Szabadító!



A lemez a legszebb bárzongorista hagyományokat bemutatva hív minőségi zenehallgatásra, az utóbbi száz év legnagyszerűbb dalaiból válogatva.
Képzeljük el, hogy leül a hangszerhez valaki, aki egyszemélyben kiváló klasszikus zenész, nagyszerűen improvizáló jazzista, minden stílusban otthonosan mozgó zeneszerző, és virtuóz előadó - ez jellemzi legjobban az albumot.
A valódi bárzongora élménybe és Pintér Péter új lemezébe most ingyenesen betekintést nyerhetnek az érdeklődők Budapest egyik legnívósabb helyén.
Aki élőben szeretné hallani a versenygyőztes produkciót, megteheti a bárzongorista verseny helyszínén, a Gerbeaud Kávéházban december 15-én, hétfőn 17:00-kor.
A lemez minden zenei szolgáltatónál elérhető.