


| Előadó: | Pintér Béla és a Csemeték |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Pintér Béla |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Kedves nézőink és hallgatóink, tisztelt televízió program várók, új sorozatot szeretnénk feltárni önök számára, amely sok izgalmat, kalandot, ábrándot, szerelmet, vonzalmat, kudarcot és erőszakot mutat be. Úgy beleélheti magát a kedves néző mintha a film valóságos lenne a szíve meghasad az embernek, ha egy részt elmulaszt bár már sok rész lement, de mindig a megszokott epizódok, és hirtelen valami új mozzanat adja meg a kedvet a további kellemes időtöltéshez. Például egy reklám, új divat vagy egy csini-bidi, amit szemmeresztve bámulnak akár Frédi vagy Béni meg aki nézi. Adott a szitu szokványos jelenet de beindul a fantázia az emberi képzelet. További kellemes TV nézést kívánunk.
Tegnap este bekapcsoltam a Tv-t kár volt rájöttem csak időpocsékolás ami benne volt arról jobb lesz nem beszélni. Nem kell TV ahhoz, hogy láthass száz csodát
Gyere kapcsoljuk ki a Tv-t találhatunk jobb dolgokat, gyere kapcsoljuk ki a Tv-t, ami benne van az már régen nem igaz
A rajzfilmek sem olyanok már mint régen mikor még boldogan néztük Lolka és Bolkát.
Gyűlöletről és harcról beszél minden és megmutatja, hogy kell utálni egymást.
Ami benne van az már régen nem igaz.



A Pély Barna 50 koncerten egy egyedi vizuális élménnyel és modern zenekari hangzással állítja színpadra, és foglalja össze régi unitedes slágereit (Végső Vallomás, Keserű méz, Hajnalban még a Nap is más, Hófehér Jaguár stb.), és frissebb szerzeményeit egyaránt.
A Pély Barnához kapcsolódó dalszövegek itt.
Pély Barna, a Magyar Arany Érdemkereszttel kitüntetett, Artisjus- és Máté Péter-díjas énekes-gitáros-dalszerzőt a nyitottság és energikusság jellemzi. A United zenekar egykori frontembere és az első három Megasztár tehetségkutató tévé-showk zsűrije – 25 éve a magyar könnyűzenei élet egyik sokszínű, és meghatározó alakja.

Különleges zenei élmény várja a közönséget a Pély Barna 50 koncerten
A helyszín szofisztikált aurája, az egyedi vetítés, a hangzás és a vendégművészek egy olyan egyedi élményt hoznak el, amit csak és kizárólag itt tapasztalhat meg tőle a közönség.
Pély Barna énekstílusa, hangszeres játéka, dalai, és „szlogenjei” méltán teszik generációja egyik kikerülhetetlen zenészévé, és amit biztos nem mondhatunk el róla: hogy ez nem jött át.
A koncert az eredetileg tervezett ülős berendezés helyett ülős-állós lesz
A műsor bulizós, táncolós jellege miatt úgy döntöttünk, hogy lehetőséget adunk a táncolni vágyóknak, így az állóhelyek mellett 85 db ülőhelyünk lesz a koncerten. Aki mindenképpen ülni szeretne, így készüljön, kérjük, érkezzen korán, mert a jegyek nem helyre szólnak. Természetesen a jegyek visszaváltására is van lehetőség.
Facebook-esemény és további részletek itt.
Forrás: Magyar Zene Háza
Fotók: Pély Barna Facebook oldala