


| Előadó: | Cseh Tamás |
|---|---|
| Album: | Levél a nővéremnek |
| Megjelenés: | 1993 |
| Hossz: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Bereményi Géza |
|
Másik János |
|
| Kiadó: | Hungaroton-Gong Kft. |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Költözöm,
autóra hordják mindenem,
elmegyek,
ez a lakás már nem lesz
a lakásom nekem.
Költözöm,
van ki- és bejelentő lapom,
elmegyek,
a régi lakást én most itt hagyom.
Költözik,
a régi barát most elköltözik,
én maradok,
mivel én úgy döntöttem,
hogy jó lesz nekem itt.
Menjen el,
hordják csak autóra mindenét,
én maradok,
volt már ilyen, és lesz ilyen még.



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi