


| Előadó: | Bestiák |
|---|---|
| Album: | Nem kérek mást |
| Megjelenés: | 1998 |
| Hossz: | 3:46 |
| Szövegírók: |
Kozso (Kocsor Zsolt) Kocsor Zsolt Aitken Matthew James Stock Michael Waterman Peter Alan |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Magneoton |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Nem volt könnyű várni rád,
Ezer éjjel, ezernyi nappal, nem késő,
Hiszen tudom már, a remény merre jár,
Míg végre ismét rám talál.
Most ébredj fel csendben, újra mellettem,
És érezd, hogy kíván a szám.
Nincs mitől félned, te vártad, te kérted,
Hát figyelj egy kicsit rám.
Tiéd az álmom, nálad hagyom,
A szíved add érte, ha kell.
Tiéd a vágyam, most neked adom,
De csak a szívedbe rejts örökre el.
Érzem, csak addig jó nekem,
Míg velem vagy éjjelente,
Ne engedj soha el, maradj itt velem,
Engem rejts el csak a szívedbe.
Most ébredj fel csendben, újra mellettem,
És érezd, hogy kíván a szám.
Nincs mitől félned, te vártad, te kérted,
Hát figyelj egy kicsit rám.
Tiéd az álmom, nálad hagyom,
A szíved add érte, ha kell.
Tiéd a vágyam, most neked adom,
De csak a szívedbe rejts örökre el.


Két év csend után újra dallal jelentkezik AKC Misi: a Haditerv klippel együtt érkezett.
A pihenés, az önfejlesztés és a háttérbe húzódás nem lassította, hanem megerősítette.
AKC Misi nevét 2019-től elég nehéz volt elkerülni.
A fiatal előadó szinte megállás nélkül adta ki dalait és koncertezett, ezt a sűrű időszakot aztán egy hosszabb szünet váltotta fel.
„Az elmúlt két évem munkával és pihenéssel telt. Korábban nem igazán volt időm átgondolni, pontosan mit szeretnék kifejezni a zenémmel, merre szeretném vinni, ezért akartam szünetet tartani. Ez az időszak önfejlesztéssel, pihenéssel, munkával és sok zenéléssel telt” – mesélte AKC Misi.
A visszatérő dal nem véletlenül a Haditerv lett
„Valami olyasmit szerettem volna közölni, hogy visszatértem, és nem is nagyon akarok elmenni” – fogalmazott, és elárulta azt is, hogy a klip az elmúlt időszakot jeleníti meg. „Ezt a két évet hivatott bemutatni a videó. Igazából csak fogtunk egy kamerát, és egy-két jelenetet leszámítva azt mutattuk meg, mivel telnek a mindennapjaink.”
És hogy mi a haditerv a Haditerv után? „Szeretném, hogy minden szempontból jobb legyen a zeném, ezen fogok dolgozni. Sok mindent akarok még megmutatni magamból, és nagyon erős belső késztetést is érzek ehhez. A motivációm nem anyagi, sikerült függetlenné tenni magamat az elmúlt években, és talán emiatt is vagyok most nyugodtabb. Nem azért zenélek, hogy pénzt keressek, hanem mert ezt akarom csinálni” – árulta el Misi.