dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
PAMI: Hullámvasút

PAMI - Hullámvasút

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: PAMI
Album: Keressük!
Szövegírók: Szakmári Anna
Zeneszerzők: Szakmári Anna
Dobos Mercédesz
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 290 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Hullámvasút

Nem szállok le a hullámvasútról
Addig megyek tovább amíg már nem bírom
Hogy tudnám álmaim megélni a múltban?
Aki mellettem volt már máshol van
Elsötétül az álom,
és már nincsen több barátom
Nesztelen elhagyott a valóságom és eltűnt az aki nem ártott

A bizalom elhull ahogy az élet
Nincs megértés csak közítélet
Elvesztek már az órák
Mikor még hittek bennem

Sosem értettek meg
Ezért lettem az aki vagyok
Van hogy magamban is elbizonytalanodok

Akikben hittem már rég nem bízhatok
Mert mindenki egyedül hagyott

Nem szállok le a hullámvasútról
Addig megyek tovább amíg már nem bírom
Hogy tudnám álmaim megélni a múltban?
Aki mellettem volt már máshol van
Elsötétül az álom,
és már nincsen több barátom
Nesztelen elhagyott a valóságom és eltűnt az aki nem ártott
Aki nem ártott
Aki nem ártott

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Valentin-napra megérkezett az új Geszti–Péterfy dal

Valentin-napra jelent meg Geszti Péter és Péterfy Bori új közös dala, a Csak te meg én, amely a tavalyi sikerszám, a Beléd szerettem, ez van történetének folytatása. 







A közönség most új fejezetet kap: a klipben a két előadó „összeházasodik”, a történet pedig ironikus, játékos formában mesél tovább a szerelemről, hűségről és a hosszú távú kapcsolatok realitásáról.

 

Diszkó a javából – mai csavarral


Ahogy a szilveszterkor megjelent Mindenki legyen rohadt gazdag! a funky hőskorából merített inspirációt, úgy a Csak te meg én is a hetvenes–nyolcvanas évek diszkóvilágát idézi, friss, mai hangzással. 


Lépegetős basszus, táncos groove, fülbemászó refrén, vonósok és fúvósok adják az alapot, miközben a dalszöveg tipikus Geszti-fordulatokkal reflektál a mai randikultúrára és generációs különbségekre. 




A dal egyszerre romantikus és önironikus


„Megyek hozzád. Hozzám mész. Nyugi, csak az első 20 év a nehéz!” – hangzik el a refrén környékén, miközben az Instagramon felbukkanó fiatal udvarlók és a hűség kérdése is játékos formában kerül terítékre.



 

Új klip – új fejezet


A klip egy esküvő történetét meséli el, ugyanazzal a humorral és vizuális önreflexióval, amely az előző videót is jellemezte. A menyasszony ezúttal sem eladó – és aki szemet vet rá, az könnyen „kivonódhat a forgalomból”. A történet természetesen happy enddel zárul. A szerzői és alkotói csapat ugyanaz, amely a Beléd szerettem, ez van esetében is dolgozott – a cél pedig egy különleges, folytatásos sorozat megteremtése a hazai popzenében.



 

Péterfy Bori az MVM Dome-ban is színpadra lép


A Csak te meg én Geszti készülő Poptimista című albumának második dala, és élőben is elhangzik majd 2027. január 30-án az MVM Dome színpadán, a nagyszabású POPTIMISTA koncert-show keretében. Péterfy Bori a meghívott vendégek között érkezik a Dome-ba, így a közönség a közös slágereket arénaméretű látványvilágban, élő hangszereléssel élheti át.


 

Fotók: Péterfy Bori x Geszti Péter

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás