



Nézz az ágyad alá én vagyok
Ne nézz a hátad mögé én vagyok
Nézz az ágyad alá én vagyok
Ne nézz a hátad mögé én vagyok
Nem vagyok csaj, senki nem mondja hogy szép vagyok
Szívom a csart, szét vagyok
Nincsenek érzéseim már, egy gép vagyok
Engedd el ezt mára bro, ez már én vagyok
Addig lenn vagyunk a stúdióban, éhen halok
Olyan süket vagyok nappal, én csak éjjel hallok
Ébren vagyok, jó mélyen vagyok, ja
Föld alatt megyek tesó féreg vagyok
Olyan jó ez a punci, ebből félrerakok
Lehunyom a szemem és a téren vagyok
Lehunyom a szememet de ébren vagyok
Nem bírja a test de én képben vagyok
Soha nem érted azt meg, ami én vagyok
Nyugodjál már le, én csak el vagyok
1-2 real van, aki véradó
Meghalok, azt leadja a híradó
Ne sajnáljál mert nekem így a jó
Ami bennem van azt kiadom
Nem nyílok akárkinek, széf vagyok
Kívül fasza, belül szép vagyok
Azt csinálok amit én akarok
Akkor kelek mikor én akarok
Nézz az ágyad alá én vagyok
Ne nézz a hátad mögé én vagyok
Nézz az ágyad alá én vagyok
Ne nézz a hátad mögé én vagyok



Beton.Hofi négy, Pogány Induló három kategóriában győzött az idei Magyar Klipszemlén, amelynek díjátadóját csütörtökön tartották az Akvárium Klubban.
Az immár kilencedik alkalommal megszervezett eseményen a hazai videoklipeket, valamint a könnyűzenei és filmes szakmát ünnepelték.
Az idei fődíjat, azaz a legjobb klip kategóriáját megosztva nyerte meg Pogány Induló Egy/Kettő (rendező: Büki Balázs), illetve Co Lee A Dzsungel könyve (Székely Róbert) című dalára készült kisfilm. Beton.Hofi Be vagyok zárva című klipje a legjobb rendezés kategóriában győzött, ezt a kisfilmet Kelemen Barni rendezte.
Beton.Hofi Anubii$-szal közös dala, a Pont jó elhozta a legjobb AI video díját, Beton.Hofi Angyalok című dalára készült klip a legjobb styling/jelmez, a Pokol a legjobb mobilklip díjat kapta meg.
Pogány Induló Egy/Kettő-jét a fődíj mellett a legjobb operatőri munka elismerést is megkapta, a közönségdíj a Máklikőré lett a Hűtlen tangó című alkotásért.
Az ismert nevek mellett egyforma eséllyel indulnak a feltörekvő és alternatív előadók videói is
A legjobb mood díját Csalogány nyerte a Virágot Kamillnak klipjéért, a legjobb dance kategóriában Lenkke_ (Teló) és Raklap (Esőerdős élmények a kádban) közösen győzött, a legjobb ötletért a Röppenjünk című dal (Szlimmy, Doór feat. Co Lee) klipjét, a legjobb performanszért a Jazzbois-t (LAM Tones), a legjobb VFX-ért a Platon Karataevet (Három idő) díjazták.
A Magyar Klipszemlét, az ország videoklip fesztiválját először 2015-ben rendezték meg
Azóta több mint 6600 nevezett klipből csaknem 250 alkotást ismert el az évente változó összetételű szakmai zsűri. Idén minden eddiginél több, 150 klip került a versenyprogramba, 26 kategóriában összesen 54 nyertest hirdettek.
Kiemelt kép: Pogány Induló hivatalos