


| Előadó: | Nemazalány |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Halastyák Fanni (Nemazalány) Ádám Szófia (Sofi) |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Tudom, hogy nekem ez nehéz
Megiszok néha még egyet
Kavarog bennem a cherry, olvasom az utolsó üzenetet
Amit nekem írtál
Amit nem írtál tudod
Amint nekem írtál, amit nekem írtál
Könyörögjön neked nem én, majd más
Sose tudtuk meg, hogy ki a hibás
Eltűnnék veled, de nem akarod
Fontosabb a fű, meg a te napod
Mindig csak mással dobálózz sárral meg az apáddal meg az anyáddal nekem ez nem, nekem ez nem ,nem ,nem
És hogyha nem gyógyul a szív
Ő téged már nem boldogít
Egyedül éld meg az életed úgy is szép lehet
Látod, hogy nekem ez könnyű
Nem iszok semmit, mert árthat
Nevetek azon, hogy a szádból ennyi mocsok rólam hogyan is árad
Boldogan élem az életem
Szorult újra belém érzelem
Neked köszönhetően erős vagyok és tudom mi jó nekem
Az nem te vagy
És nem leszel már, kár a szó
Vissza jön akkor is, ha nem akarod
Az idő megtekeri nem tudsz ellene tenni már semmit
Mondd zártak melyen már a palackba?
Nem szaladsz pedig a két lábad szaladna
És hogyha nem gyógyul a szív
Ő téged már nem boldogít
Egyedül éld meg az életed, úgyis szép lehet
És hogyha nem nyílnak virágok
Lehet, hogy más a te irányod
Valahol vár rád egy gyöngyvirág
Érzed illatát



A Pély Barna 50 koncerten egy egyedi vizuális élménnyel és modern zenekari hangzással állítja színpadra, és foglalja össze régi unitedes slágereit (Végső Vallomás, Keserű méz, Hajnalban még a Nap is más, Hófehér Jaguár stb.), és frissebb szerzeményeit egyaránt.
A Pély Barnához kapcsolódó dalszövegek itt.
Pély Barna, a Magyar Arany Érdemkereszttel kitüntetett, Artisjus- és Máté Péter-díjas énekes-gitáros-dalszerzőt a nyitottság és energikusság jellemzi. A United zenekar egykori frontembere és az első három Megasztár tehetségkutató tévé-showk zsűrije – 25 éve a magyar könnyűzenei élet egyik sokszínű, és meghatározó alakja.

Különleges zenei élmény várja a közönséget a Pély Barna 50 koncerten
A helyszín szofisztikált aurája, az egyedi vetítés, a hangzás és a vendégművészek egy olyan egyedi élményt hoznak el, amit csak és kizárólag itt tapasztalhat meg tőle a közönség.
Pély Barna énekstílusa, hangszeres játéka, dalai, és „szlogenjei” méltán teszik generációja egyik kikerülhetetlen zenészévé, és amit biztos nem mondhatunk el róla: hogy ez nem jött át.
A koncert az eredetileg tervezett ülős berendezés helyett ülős-állós lesz
A műsor bulizós, táncolós jellege miatt úgy döntöttünk, hogy lehetőséget adunk a táncolni vágyóknak, így az állóhelyek mellett 85 db ülőhelyünk lesz a koncerten. Aki mindenképpen ülni szeretne, így készüljön, kérjük, érkezzen korán, mert a jegyek nem helyre szólnak. Természetesen a jegyek visszaváltására is van lehetőség.
Facebook-esemény és további részletek itt.
Forrás: Magyar Zene Háza
Fotók: Pély Barna Facebook oldala