A cívis-város állomásán,
A pesti vonat hogy bejött,
Egy ismerős és bájos arcot
Fedeztem fel a nép között...
És így szerencsés véletlenből...
- Mely engem ritkán boldogít -
Együtt utazhattam magával,
Együtt egészen Károlyig,
Debrecentől Nagykárolyig.
Debrecenben emlékkönyvet vett,
Tiszta volt minden lapja még
És én voltam, aki először
Irá e könyvbe bé nevét.
Ceruzával és legelőször...
Valóban könnyen meglehet,
Hogy ugyancsak én fogok lenni,
Kit leggyorsabban elfeled,
Sajnos, mást várnom nem lehet!...
Azahriah újra történelmet írt: tripla teltházas MVM Dome-os koncertjének első, majd második estéjén is megjelentetett egy-egy nagylemezt.
A napokban megjelent skatulya II-t az Aziverzum követi, sokkal hamarabb, mint ahogy azt bárki is várta. Az énekes-dalszerző tavalyi év sikerei után rövid szünetet tartott, de most kárpótolja a rajongókat - jobban, mint valaha.
Az eddigi két este során több tízezer rajongó lehetett tanúja annak, ahogy a magyar könnyűzene történetébe újabb, aranybetűkkel írt sor kerül.
Miközben az énekes a három nap alatt több mint 45 000 ember előtt játszik, nem egy, de két új albummal is meglepte a közönséget.
A tripla teltházas Dome és a két, frissen kiadott lemez egyaránt jelzi: Azahriah nemcsak közönségében, de alkotói lendületében is csúcson van. Az Aziverzum szövegvilágában személyes vallomásokba, társadalmi kritikába és némi belső vívódásba is belemélyed.