


| Előadó: | Insipid |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Fűrj Erik Binges Zsolt Gubucz Béla Csemniczky Dávid Gyuricza László |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Valami reklámból kivett szöveg következzen
Edd meg, vedd meg!
Csak neked, csak nálunk, csak ez kell most az életednek!
Ez kell, ez kell!
Kirakat az élet.
Gyere mondd, mondd: Reklámból élek!
Igen az volna jó
Ha egy luxus hajó
Repítene messze-messze téged
Vagy inkább maradnál
De akkor végleg!
R: Az a jó ha minden úgy van
Ahogyan igazából szereted
Tv-Show a jégkrém mellé
Ez ami kell neked!
Csak ez a, csak ez a , csak ez az ami kell!! 2x
Valami van nálam gyere neked tartogattam
A legjobb legszebb!
Csak neked, csak nálunk, csak ez kell most az életednek!
Ez kell, ez kell!
Kirakat az élet.
Gyere mond, mond: Reklámból élek!
Neked az volna szép
Hogyha a tavaszi ég
Lenne éjjel-nappal a képernyon a háttér
Hát kattints akkor rá
Látom (v. éppen) rád fér
R: Az a jó ha minden...



A Boglart Fesztivál jövőre is a nép- és világzene kedvelők kedvenc találkozási pontja lesz, egy igazi multikulturális zenei élmény augusztus 26. és 30. között Balatonbogláron.
A fesztivál bejelentette első fellépőit
Már biztosan velünk lesz a belga Enara Navaira, a horvát Veja és a szenegáli Afrikora, míg hazai fronton Okos Viola, az Obadu és természetesen a Góbé neve szerepel a fellépők között.
2026-ban hetedik alkalommal vár mindenkit az augusztus végi Boglart Fesztivál
A Boglart különlegessége, hogy míg esténként a zenekarok tagjai húzzák a talpalávalót, addig nappal tanárként adják tovább tudásukat: legyen szó konkrét hangszeres tanításról vagy éppen a zeneipari tudnivalókról.
A Boglart fesztivál és népzenei tábor, ahol fiatal tanároktól lehet elsajátítani a vonós és moldvai népzene csínját-bínját.
Esténként a legkülönfélébb hazai és nemzetközi nép- és világzenei előadók perdítik táncra az előadókat. Először lép fel a fesztiválon a belga Enara Navaira, míg a szenegáli Afrikora és az isztriai Veja már visszatérőként érkezik a Babel Campbe, Itthonról már biztosan rophatjuk Okos Viola, az Obadu és a fesztivált többek között megálmodó Góbé dalaira.
A koncertek után táncházzal, nép- és világzene alapú elektronikus zenével folytatódik a buli
A táborozók a hangszer- és tánctanulás mellett különféle zenei workshopokon is részt vehetnek, ahol megismerhetik a külföldi előadók hangszereit, zenéjét és kultúrájukat is, és természetesen a közös muzsikálás sem marad el.
A tavalyi debütálás után ismét lesz showcase része is a fesztiválnak
Itt a hazai előadók és zenei szakemberek találkozhatnak külföldi kollégáikkal, eszmét cserélhetnek, tanulhatnak egymástól. A Boglart az elmúlt hét év alatt egy igazi multikulturális zenei eseménnyé nőtte ki magát, ahol négy napon át minden a zenéről és a találkozásokról szól.
Az early bird kombinált bérletek és a fesztivál bérletek mellé most ajándék vászontáska is jár a vásárlóknak.
Fotók: Boglart