


| Előadó: | CFL Davies |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Figyelj, ahh
A Jollynak a pampam
Grofonak a pam pam pam
Bemegyek a bankba
És leteszem az asztalra
No roxa áj
Tesó te vagy a király
Eljött a nyár
Nincsen semmi akadály
Zenés brigád
Jöhet minden ami várt
A pénz meg a nők meg az álom autók (uhh baby)
A buliban is néptáncol
Sorjában jönnek oda szép lányok
Gyere Baby a piádat meg én állom
Az a test, elszédít a járásod
Baby nem hazudok ez vagyok
Hogyha tetszik az a táska akkor megkapod
Hogyha üldözőbe veszel akkor edd a port
Hogyha elkapnak a kékek akkor ennyi volt
Nektek szép napot na csá
A Jollynak a pampam
Grofonak a pam pam pam
Bemegyek a bankba
És leteszem az asztalra
No roxa áj,
Tesó te vagy a király
Eljött a nyár
Nincsen semmi akadály
Zenés brigád
Jöhet minden ami várt
A pénz meg a nők meg az álom autók (uhh baby)
Hey
Daviesnek a Pam Pam
Rallonak a Pam Pa Pa
Pattog rajtam a csajotok
Whiskey cola líter számra
Nektek az a bajotok
Hogy dam didi dam
Beülök az A8-asba
Minden szép lány ma csak rólunk beszél
Davies zoral oh oh áj devla lé de
Ez a mi napunk te ne próbáld elrontani
Aztán hajnal 3-ig after party eyy
A Jollynak a pampam
Grofonak a pam pam pam
Bemegyek a bankba
És leteszem az asztalra
No roxa áj,
Tesó te vagy a király
Eljött a nyár
Nincsen semmi akadály
Zenés brigád
Jöhet minden ami várt
A pénz meg a nők meg az álom autók (uhh baby)



Szó sincs retróról, de mindenképpen hangos időutazás a kétezres évek hazai könnyű-rock alapvetéseit egy színpadon látni.
A populárisabb Zanzibar nemrég múlt 25 éves, a vérbeli rock ’n roll brigád, vagyis a felvidéki Rómeó Vérzik pedig kereken három évtizedet ünnepelt novemberben. És bár a starttól mindkét csapat esetében évtizedek teltek el, tagok távoztak és érkeztek, gitárok törtek, meg aranylemezekkel telt meg a fal, egy valami nem változott: a zenéjük őszintesége.
- Nem vagyok az a típus, aki a múltba réved és azon töri a fejét, mit rontott el.. Soha nem függtünk senkitől, és ez adott nekünk igazi szabadságot
- mondta a Rockstar Magazinnak a Rómeó Vérzik frontembere, Koppány, amikor arról kérdezték, lenne-e olyan 30 év távlatából, amit mai fejjel másképpen csinálna.
Persze ha szabadságról meg hitelességről van szó, ahhoz Terecskei Ritáéknak is lesz pár szava, hiszen hiába változtak az idők az alakulásuk óta, ők az elmúlt – már több mint - negyed században kitartottak amellett az őszinte rockvonal mellett, amivel 1999 januárjában legendásan útnak indultak, hogy
olyan slágerek adjanak a hazai könnyűzenének, mint az Igazi nevem, vagy az Ádám keresi Évát és a Szerelemről szó sem volt.
Nem csak nosztalgia várható, hanem ugrálós-éneklős rockbuli is készül
Már csak azért is, mert a Rómeó Vérzik Koppánya kis kényszerpihenője után az Akvárium színpadán tér vissza a fővárosba, hogy még az eddiginél is nagyobb energiával csapjon a húrok közé, legalább annyira pörgős nótákkal, mint
Az Ördög, az Isten, az Élet és a Halál, a Keleti rock és roll, a Kiskakas pedig pláne, hogy nem maradhat le a setlist-ről.
A két zenekar amúgy még sosem turnézott együtt, úgyhogy ez a mostani, március 7-i koncert igazi hazai rocktörténeti különlegességnek számít majd.