Előadó: | Kliens (Majd Kiderül) |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Tamás Balázs |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Refrén:
Neked is mindig jó
De valahogy mégis fáj
Amikor érezni próbálnál
Nekem is épp úgy már
Minden helyre áll
Amitől féltem legyőztem már
Valaki mindig valamiért
Felelős minden szaváért
Amikor menni próbálnál
Jön egy újabb akadály
Mikor már azt hiszem, hogy rendben
Rájövök, hogy eltévedtem
És téged sem értelek meg néha
Remélem rá jössz erre még ma.
Neked is mindig jó
De valahogy mégis fáj
Amikor érezni próbálnál
Nekem is épp úgy már
Minden helyre áll
Amitől féltem legyőztem már
Nem látok mindig minden fényt
De hálás vagyok mindenért
Mit tudtam mindent megtettem
De lehet rossz irányba elmentem
És te sem vagy már épp a régi
Minden ember csak magát félti
Mindig jó volt így neked
Majd eldobtad a képeket
Neked is mindig jó
De valahogy mégis fáj
Amikor érezni próbálnál
Nekem is épp úgy már
Minden helyre áll
Amitől féltem legyőztem már
A parajdi térség kulturális életének erősítése is cél
Ötállomásos koncertsorozatot tartanak szeptemberben és októberben neves magyar és román zenekarok részvételével a székelyföldi Sóvidéken a térség turizmusának fellendítésére.
A szeptember 12-én kezdődő koncertsorozat célja
Új lendületet adni a parajdi bányakatasztrófa által sújtott térség turizmusának, erősíteni a helyi kulturális életet, és meghosszabbítani az idegenforgalmi idényt.
A koncertsorozat öt, különböző zenei stílust képviselő zenekart vonultat fel
Ezáltal minden korosztály számára tartogat élményeket. Szeptember 12-én a Csík zenekar fellépése nyitja a rendezvénysorozatot, majd szeptember 20-án az Intim Torna Illegál lép színpadra a parajdi Nemzetközi Töltöttkáposzta Fesztiválon.
Október 3-án a román zenei élet jeles képviselője, az elektronikus zenét és hiphopot román népzenei motívumokkal ötvöző Subcarpati mutatja be egyedi hangzásvilágát.
Október 11-én Pál István "Szalonna" és bandája muzsikál a szovátai Tökfesztiválon. A koncertsorozat október 17-én a Bagossy Brothers Company fellépésével zárul. A koncertek konkrét helyszíneiről később tájékoztatnak.
A rendezvények magyar állami támogatással valósulnak meg, helyi és megyei partnerek közreműködésével.
A koncertsorozat kapcsolódik a Hargita Közösségi Fejlesztési Társulás (Visit Harghita) által indított, Parajd községet élményturisztikai desztinációként népszerűsítő kezdeményezéshez.
Szeptember 12-én a Csík zenekar fellépése nyitja a
rendezvénysorozatot
Fotó: Csík zenekar/Vető Gábor
Folyamatosak az egyeztetések a vállalkozókkal és a lehetséges partnerekkel a turizmus fellendítése érdekében
A Hargita Közösségi Fejlesztési Társulás rendszeresen egyeztet a parajdi turisztikai vállalkozókkal és lehetséges partnerekkel annak érdekében, hogy a Sóvidék újra vonzó, hiteles és sokszínű úti célként jelenjen meg a belföldi és nemzetközi turisztikai térképen.
Július 25-29. között a brit A Rosie World utazó blogger látogatott el a régióba, míg július 28-31. között 25 romániai influenszer és újságíró vett részt sóvidéki utazáson.
A látogatások célja az volt, hogy a résztvevők megismerjék a térséget, hogy utána hitelesen és sokoldalúan tudják bemutatni olvasóiknak, követőiknek.
Kiemelt kép: Bagossy Brothers Company