


| Előadó: | Mehringer |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Váradi Gyula Mehringer Marci sosehol |
|
Váradi Gyula Mehringer Marci sosehol |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

én mindig ott jártam, hol nem kellett volna
hogy miért állok még itt, az csak a kettőnk dolga
talán én is megbolondultam,
de mással boldog sajnos sosem voltam
néha kell egy kis rossz, hogy jól érezd magad
úgy nem lehet élni, hogy sosem vagy szabad
a család, ha nem hagy, hát messzire szaladj
a szívedre hallgass, baszd meg az agyad
szeretni csak egyet, nem kettőt
mert rögtön jön a baj, ha több a nőm
az az egy is sok, ki hazavár
bárcsak az az egy sem várna már
most az újat szeretem
3 napig ő az életem
negyedik nap megunom
és az életemből őt is kidobom
a hűségre nem voltam túl jó példa
úgy jártunk egymáshoz, mint a szomszédba
nem bánok semmit, csak vitt a vér
pedig egy rendes nő ezer könnyebbet ér
talán a fejembe szállt a pia
de a hétköznapokra ez terápia
megint nálam bújunk el titokba’
csak meg ne tudja, majd az ura
szeretni csak egyet, nem kettőt
mert rögtön jön a baj, ha több a nőm
az az egy is sok, ki hazavár
bárcsak az az egy sem várna már
most az újat szeretem
3 napig ő az életem
negyedik nap megunom
és az életemből őt is kidobom
szeretni csak egyet, nem kettőt
mert rögtön jön a baj, ha több a nőm
az az egy is sok, ki hazavár
bárcsak az az egy sem várna már
most az újat szeretem
3 napig ő az életem
negyedik nap megunom
és az életemből őt is kidobom



A zenekar Rise Of The Roach turnéja folyatásaként június 9-én a Budapest Parkba is elhozza slágereit. A Papa Roach előzenekara ráadásul a Trivium lesz, így garantált az ütős este.
Noha a bandának számos slágere született három évtizedes pályafutása során, az biztos, hogyha meghalljuk a Papa Roach nevét reflexként visszhangzik a fülünkben a Last Resort kezdő sora.
A kétszeres Grammy-jelölt, platina lemezes Papa Roach a hard rock zene egyik nagyágyúja
A zenekar 2020-ben ünnepelte ikonikus lemeze, az INFEST 20. évfordulóját, de sosem merültek el a nosztalgiában és mindig képesek voltak újat mutatni. A csapat eddig 10 stúdióalbumot adott ki, legutóbbi anyaguk Ego Trip címen jelent meg saját kiadójuknál, a New Noize Recordsnál.
Az Ego Trip megjelenése óta több mint 360 millió lejátszást gyűjtött világszerte, rajta négy listavezető kislemezzel, köztük a Leave a Light On (Talk Away the Dark) című dallal, amely a banda legnagyobb slágere lett az elmúlt évtizedben.
A zenekar egyébként sem áll rosszul slágerek terén: összesen 26 daluk került be a top 10-be és 12 első helyezéssel büszkélkedhetnek. A zenekar mára a kezdetektől fogva fontosnak tartotta, hogy felhívja a figyelmet a mentális egészségre, ennek lenyomata a Last Resort is.
A Papa Roach legutóbb idén nyáron, a Szigeten adott emlékezetes koncertet. Most pedig hat évvel aréna-showjuk után ismét önálló bulival érkeznek Budapestre.
Előttük a Trivium játszik, akik 2023-ban jártak utoljára hazánkban
A zenekar az elmúlt két évtizedben sikerrel találta meg azt, a szinte varázslatos egyensúlyt, amely a magával ragadó dallamos metal, az extrém metal kiszámíthatatlansága, a black metal és a rock’n’roll között bújik meg.
Fotó: Trivium/Live Nation Magyarországg
A koncertre elsőként a regisztrált Live Nation tagok válthatnak jegyet december 4-én, 10 órától, míg a teljes körű jegyértékesítés december 5-én, 10 órakor indul.
Kiemelt kép: Papa Roach/Live Nation Magyarország