


| Előadó: | DreamFlow |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Egy kulcs fordulat után ajtó nyílik,
Cipőd kopogása halk szobába fúrodik.
Mélyülnek a falak és mélyül a lelked is.
A túloldalon zene szól, kicsit olyan country-s.
De nem kell ide most sem villany, sem rádió.
Most úgyis a fájdalom hangos is és vakitó.
Refrén:
Valami súgja, hogy „Sírj csak!”,
Az éj zajai úgyis túl halkak.
Kulcsra zárt szívednek lakatját
Felfeszítették és eldobták.
A könnyeknél semmi sem tisztítja jobban
A lelket, mely fájó és bizonytalan.
Képlékeny arcodról zuhatag árad,
Felmossa a padlót és az egész házat.
Ebben a sodrásban evezni sem tudnál,
A Fájdalom-folyóban rögtön alábuknál.
Refrén:
Valami súgja, hogy „Sírj csak!”,
Az éj zajai úgyis túl halkak.
Kulcsra zárt szívednek lakatját
Felfeszítették és eldobták.
Tested, a benne lévő zápor földre húzza,
Térdre kényszerít néhány erős szó súlya.
...talán jobb is így, elmerülve a könnyben,
Egyetlen gyógyír, mely a Túlvilágra küld éppen...
Refrén:
Valami súgja, hogy „Sírj csak!”,
Az éj zajai úgyis túl halkak.
Kulcsra zárt szívednek lakatját
Felfeszítették és eldobták.



A nyárzáró négynapos rockházibuli 2026-ban is vár a Balaton partján: augusztus 26–29. között újra megnyitja kapuit Alsóörsön a TÁBOR Fesztivál.
A lassan két évtizede formálódó, összetéveszthetetlen hangulatú közösségi rendezvény a Pelso Kempingben várja a baráti társaságokat, motorosokat, a törzsvendégeket és a rockereket szerte az országból.
Miközben a hírek szerint a jövő nyár programjából több fesztivál is hiányozni fog, a TÁBOR továbbra is biztos pont marad: a rock- és metalrajongóknak ez adja a nyár egyik legjobban várt, igazi fesztiválélményét, jól ismert hazai és nemzetközi zenekarokkal, és hatalmas koncertekkel.
A Tábor Fesztiválon tényleg együtt vagyunk
A TÁBOR az a fesztivál, ahol a strandolás, a nappali csapatjátékok és a családbarát programok mind elérhetők a koncertek mellett.
A közösség ereje, az egy generáció óta épülő törzsgárda és a baráti, vendégszerető légkör továbbra is a fesztivál védjegye – ez az a nyaralás, ahová mindenki ugyanazért tér vissza: mert itt tényleg együtt vagyunk.
A 2026-os fesztivál időpontja már jó két hónapja ismert, és a Fanatik bérletek már el is fogytak.
Megérkezett az első fellépők listája
A névsor jól jelzi, hogy jövőre is kemény és karakteres rockhétvégére készülhetünk.
Érkezik a Tankcsapda, a Road, az Ossian, a Black-Out, a Depresszió, a Lord, a Sex Action és a Sing Sing, és ez persze csak a lista eleje még.
A további zenekarok és programok később válnak nyilvánossá, de a TÁBOR hagyományai alapján biztosra vehető, hogy ismét szuper hangulat, egész estés bulik, nagyszínpados himnuszok és sok-sok közös éneklés várja a rajongókat.
A helyszín változatlan, a hangulat változatlan, a társaság változatlan – a TÁBOR Fesztivál 2026-ban is ugyanaz a Balaton-parti házibuli lesz, amelyhez évről évre ezrek igazítják a nyár végét.