dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Amanna: Ne Hagyd Hogy Elhagyjalak

Amanna - Ne Hagyd Hogy Elhagyjalak

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Amanna
Album: Keressük!
Szövegírók: Petőfi Sándor
Amanna
Zeneszerzők: Csont István
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 680 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Ne Hagyd Hogy Elhagyjalak

Hideg, hideg van ott kinn,
Arról nem tehetek,
Nem is törődőm véle,
Szobám elég meleg.
Egykor... de mi közöm most
A múlthoz énnekem?
Nem, nem leszek hálátlan
Irántad, jelenem.

Az a fény ami volt
A jövőbe csábít
Ami volt csak a múlt
Már nem számít
Ami fájt messze jár
Már nem számít
Már nem számít

Ne hagyj el, és ne hagyd hogy elhagyjalak
Tudom sokszor én is bántottalak
Nekem te vagy az egyetlen kincsem
Nélküled már semmim sincsen
Kaptam már sok jót tőled
Ezért tűnhetek önzőnek
De kell még, adj még nekem sokat
Érjük el együtt az álmomat

Mély pont mikor kérdezni akarom
Miért volt hogy nem foghatlak a szavadon
Mikor feladom a múltban eltévedve
Nem jöttél kihúzni onnan a jelenbe
És tudom hogy sokszor szóltál
Sok jelet küldtél
És mindig ott voltál
Amit érzek a most-ban jó
És nem követném el másodszor

Két tolvaj a jövő s mult,
Incselkednek veled,
Hogy szépszerén magokra
Vonják figyelmedet,
S míg jobbra-balra nézesz,
Ellopják hirtelen
A szép virágot, melyet
Eléd tett a jelen.

Az a fény ami volt
A jövőbe csábít
Ami volt csak a múlt
Már nem számít
Ami fájt messze jár
Már nem számít
Már nem számít

Ne hagyj el, és ne hagyd hogy elhagyjalak
Tudom sokszor én is bántottalak
Nekem te vagy az egyetlen kincsem
Nélküled már semmim sincsen
Kaptam már sok jót tőled
Ezért tűnhetek önzőnek
De kell még, adj még nekem sokat
Érjük el együtt az álmomat
Átirat

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

A Csík zenekar és a Bagossy Brothers Company is fellép Sóvidéken a térség turizmusának fellendítése érdekében

A parajdi térség kulturális életének erősítése is cél

Ötállomásos koncertsorozatot tartanak szeptemberben és októberben neves magyar és román zenekarok részvételével a székelyföldi Sóvidéken a térség turizmusának fellendítésére.

 

A szeptember 12-én kezdődő koncertsorozat célja


Új lendületet adni a parajdi bányakatasztrófa által sújtott térség turizmusának, erősíteni a helyi kulturális életet, és meghosszabbítani az idegenforgalmi idényt.

 

A koncertsorozat öt, különböző zenei stílust képviselő zenekart vonultat fel


Ezáltal minden korosztály számára tartogat élményeket. Szeptember 12-én a Csík zenekar fellépése nyitja a rendezvénysorozatot, majd szeptember 20-án az Intim Torna Illegál lép színpadra a parajdi Nemzetközi Töltöttkáposzta Fesztiválon.


Október 3-án a román zenei élet jeles képviselője, az elektronikus zenét és hiphopot román népzenei motívumokkal ötvöző Subcarpati mutatja be egyedi hangzásvilágát.


Október 11-én Pál István "Szalonna" és bandája muzsikál a szovátai Tökfesztiválon. A koncertsorozat október 17-én a Bagossy Brothers Company fellépésével zárul. A koncertek konkrét helyszíneiről később tájékoztatnak.

 

A rendezvények magyar állami támogatással valósulnak meg, helyi és megyei partnerek közreműködésével. 


A koncertsorozat kapcsolódik a Hargita Közösségi Fejlesztési Társulás (Visit Harghita) által indított, Parajd községet élményturisztikai desztinációként népszerűsítő kezdeményezéshez.



Szeptember 12-én a Csík zenekar fellépése nyitja a

rendezvénysorozatot

Fotó: Csík zenekar/Vető Gábor


Folyamatosak az egyeztetések a vállalkozókkal és a lehetséges partnerekkel a turizmus fellendítése érdekében

 

A Hargita Közösségi Fejlesztési Társulás rendszeresen egyeztet a parajdi turisztikai vállalkozókkal és lehetséges partnerekkel annak érdekében, hogy a Sóvidék újra vonzó, hiteles és sokszínű úti célként jelenjen meg a belföldi és nemzetközi turisztikai térképen.

 

Július 25-29. között a brit A Rosie World utazó blogger látogatott el a régióba, míg július 28-31. között 25 romániai influenszer és újságíró vett részt sóvidéki utazáson. 


A látogatások célja az volt, hogy a résztvevők megismerjék a térséget, hogy utána hitelesen és sokoldalúan tudják bemutatni olvasóiknak, követőiknek.



Kiemelt kép: Bagossy Brothers Company

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás