Előadó: | Replika |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Csató Péter |
Csató Péter Illyés Lajos Szabó Gergő |
|
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Távol e világtól, ahol csak tiszta lelkek élnek
Mindenen túl, amit ismersz, várnak ránk a messzeségben
Csak a tudás fegyvere vágja el a köteléket
Mert ideköt még néhány emlék
Felejtsük el ami elmúlt már
Ne félj, hogy összedől a tükörvár
Amit építünk már nagyon rég
Úgysem vihetjük el bármilyen szép
Nincs idő, hogy tovább várj
Még ma tedd meg azt, amire gondoltál
Akkor is ha azt mondjak vétkeznél
Felejtsük el ami elmúlt már
Ne félj hogy összedől a tükörvár
Amit építünk már nagyon rég
Úgysem vihetjük el bármilyen szép
A sors ha kér én bármit megteszek
Csak a tetteimtől szenvedek
Kicsi a világ ahonnan elmegyek
Azahriah újra történelmet írt: tripla teltházas MVM Dome-os koncertjének első, majd második estéjén is megjelentetett egy-egy nagylemezt.
A napokban megjelent skatulya II-t az Aziverzum követi, sokkal hamarabb, mint ahogy azt bárki is várta. Az énekes-dalszerző tavalyi év sikerei után rövid szünetet tartott, de most kárpótolja a rajongókat - jobban, mint valaha.
Az eddigi két este során több tízezer rajongó lehetett tanúja annak, ahogy a magyar könnyűzene történetébe újabb, aranybetűkkel írt sor kerül.
Miközben az énekes a három nap alatt több mint 45 000 ember előtt játszik, nem egy, de két új albummal is meglepte a közönséget.
A tripla teltházas Dome és a két, frissen kiadott lemez egyaránt jelzi: Azahriah nemcsak közönségében, de alkotói lendületében is csúcson van. Az Aziverzum szövegvilágában személyes vallomásokba, társadalmi kritikába és némi belső vívódásba is belemélyed.