


| Előadó: | Republic |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Boros Csaba |
|
Boros Csaba |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Egyszer újra úgy lesz
Ahogy mindig is volt rég
Egyszer újra úgy lesz
Majd ragyog fenn az ég
Egyszer újra élünk
Nem sírunk és nem félünk
És nem éljük majd át
A mások bánatát
Egyszer újra hisszük
Aki jó, az nem megy el
Egyszer újra halljuk
Ki az égben énekel
Egyszer újra élünk
A múltról úgy beszélünk
Mint egy emlékről csupán
Ami igaz sem volt tán
Az idő áll, az óra jár
Alszik a város, szebb napokra vár
Fogd a kezem, érezd velem
Hogy dobban a szív, egy angyal hangja hív
Egyszer újra úgy lesz
Ahogy mindig is volt rég
Egyszer majd kimondjuk
Ami volt, már nem elég
Egyszer újra élünk
Csak szépeket mesélünk
És megöregszünk tán
Egymás oldalán
Az idő áll, az óra jár
Alszik a város, szebb napokra vár
Fogd a kezem, érezd velem
Hogy dobban a szív, egy angyal hangja hív



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN