Előadó: | Zsombok Réka |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Petruska András |
Borsodi László |
|
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Like a birth never been so easy
The sunlight hits my face in the dawn
Easy breezing and I get the feeling
Today is not like any other day
The smell of coffee in the making
Eggs and sausage, some little bacon
As it’s heating, daylight coming
I realize there is no other way
It’s gonna be a perfect day
No such thing as a perfect day
All my troubles are blown away
I never thought I would ever say
Everything’s gonna be okay
One fine day
Ain’t no thing as a perfect day
All my troubles are blown away
I never thought I would ever say
Everything’s gonna be okay
One fine day
The traffic’s light and then the work is smooth
No quarrel just some friendly faces
It’s pretty good I’m in the mood
‘Cos I know there’s still more to this fine day
And comes the night I’ve been waiting so long
I know it simply couldn’t be wrong
Favourite dress and fancy wine
With you, mister, I know I’m gonna shine
Because you’re mine and I’m feeling fine
No such thing as a perfect day
All my troubles are blown away
I never thought I would ever say
Everything’s gonna be okay
One fine day
Ain’t no thing as a perfect day
All my troubles are blown away
I never thought I would ever say
Everything’s gonna be okay
One fine day
Day by day it’s getting better
Day by day it’s getting better
Day by day it’s getting better
A Belgától a Mastodonig hatalmas bulikkal indult a FEZEN - de a fele még hátra van
Félidőnél tart az idén 28 éves FEZEN Fesztivál. Az első két nap a fesztiváltól megszokott műfaji kavalkád jegyében telt: elbúcsúzott a fezenes közönségtől a Margaret Island, régi tagokkal kiegészülve érkezett a Ganxsta Zolee és a Kartel, megtöltötte a nagyszínpad előtti teret Dzsúdló és Krúbi és óriásit zúzott a Slayer-alapító Kerry King szóló projektjével, valamint a Grammy-díjat is elnyerő, kultikus Mastodon.
Két nap még hátra van olyan fellépőkkel, mint Majka, a Halott Pénz vagy a szimfonikus metal két megkerülhetetlen csapata az Apocalyptica és az Epica. Érdemes Székesfehérváron tölteni a pénteket és szombatot is.
Túl az idei FEZEN első felén, óriási A nyitónap egyik érzelmi csúcspontja volt a Margaret Island fellépése, ami egyben búcsú is volt a fezenes közönségtől, de ezen a napon lépett fel a Blahalouisiana is, akik fehérvári kötődésű zenekarként mindig különleges koncertet adnak hazai pályán - „Itt indult minden” – mondta Schoblocher Barbara a színpadon, és ezt a közönség is pontosan érezte.
A hiphop és a popvonal sem maradt adós a nagy pillanatokkal
Dzsúdló és Krúbi is megtöltötte a nagyszínpad előtti teret, és mindkét előadó brutális energiát pakolt a buliba. Közben a Kartel is jubileumot ünnepelt, méghozzá régi tagokkal kiegészülve, Ganxsta Zolee-ék koncertjén a kilencvenes évek hangulata szinte kézzel fogható volt.
A rock-metal vonalat idén is erősen hozta a fesztivál
A hazai kedvenc AWS, Road, Lazarvs és Omega Diatribe mellett az amerikai Mastodon – akik egy Grammyt is bezsebeltek már korábban – súlyos hangzással és hatalmas színpadi jelenléttel érkezett, míg Kerry King, a Slayer legendás alapítója új projektjével tette emlékezetessé csütörtököt.
A java viszont még hátra van
Pénteken és szombaton is érkeznek nagy nevek: Majka, ByeAlex és a Slepp, ValMar, Halott Pénz, és ott lesz a szimfonikus metál két nemzetközi nagyágyúja, az Apocalyptica és az Epica. A retro rajongóknak is jut csemege: a TNT mellett a színpadra lép Korda György és Balázs Klári is. A FEZEN pedig idén is a hagyományos, mindenkit megmozgató Necc Partyval zárul.
Szóval aki még nem volt kint, annak most érdemes bepótolni – a második félidő még simán hozhatja az idei nyár legjobb estéit.