dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Bereznyei Gábor (F): Álmodj jobb holnapot

Bereznyei Gábor (F) - Álmodj jobb holnapot

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Bereznyei Gábor (F)
Album: Keressük!
Szövegírók: Bereznyei Gábor (F)
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 739 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Álmodj jobb holnapot

Néha csak játék neked az életed,
Vak vagy,mikor ébren álmodod,
Hogy rémálmokból épít várat a valóság,
A magány angyala csendben átölel.
Csodák vannak,csak nem látod,
Mert behunyt szemmel járod a világot.
A távolba veszik el a látóhatár,
A semmiből indulva csak a semmi vár.

Refr.:
Nem értheted,hová rohan nélküled az életed,
Ébredj fel végre,és ébren álmodj tovább.
Nincs minden veszve,pedig a lelked megfagyott,
A démonok addig űznek csak,amíg hagyod.
A hajnal első fénye mindig egy újabb kezdet,
Álmodj magadnak egy jobb holnapot.

Mondd miért hagyod,hogy miattad zokognak az angyalok,
Mondd miért hagyod,hogyha itt vagyok,
Kicsússzon kezedből segítő két kezem.
Mondd miért hagyod,hogy a holnapot,
Eltiporják a benned élő démonok.
Nézz a szemembe,lásd,itt vagyok.

Refr.

Hidd el, minden jobbra fordul egyszer,
Társként melléd szegődik a remény.
Kárhozott lelkek tengerén,evezve a fény felé,
Kikötőt találhatsz, ahol végre megpihensz.

Refr.
Refr.

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Az A Perfect Circle először játszik Magyarországon

Az A Perfect Circle 25 éves fennállása alatt korábban még nem járt Magyarországon, most ezt az elmaradásukat pótolják egy felejthetetlennek ígérkező koncerttel június 15-én, a Budapest Parkban. 




Az előadó dalszövegei itt.


Az A Perfect Circle zenéje egyszerre drámai és felemelő. A Billy Howerdel és Maynard James Keenan által alapított zenekar 25 éves fennállása alatt négy nagylemezt adott ki és a világ legrangosabb helyein lépett fel, olyan dalaik, mint a Judith vagy a 3 Libras az alternatív és a hard rock alapköveinek számítanak. 

 

Az A Perfect Circle-t 1999-ben alapította Billy Howerdel és Maynard James Keenan, aki az A Perfect Circle mellett a Tool és a Puscifer énekese is. A zenekar karrierje során eddig négy albumot adott ki, a Mer de Noms megjelenésével a legmagasabb helyezést elérő debütáló rockalbumot tudhatják magukénak. 


Ezen az anyagon szerepel a Judith és a 3 Libras is, melyek jelentős mérföldkőnek számítanak az alternatív és hard rock zene történetében. 


A 2000-es bemutatkozó albumot követte a Thirteenth Step (2003), az eMOTIVe (2004) és az Eat the Elephant (2018), utóbbi a Billboard 200 listán a 3. helyen debütált és a Billboard Rock Albums első helyét szerezte meg.

 

Zenéjük melankolikus, feszült és éteri, egyes kritikák úgy hivatkoztak rá, mintha egy líraibb Tool lenne, noha az A Perfect Circle mindig a saját útját járta. 


A zenekar világszerte fesztiválok főfellépőjeként turnézott és olyan neves helyszíneket töltöttek meg, mint a Hollywood Bowl, a Madison Square Garden vagy a Red Rock Amphitheatre, de szerepeltek a Jimmy Kimmel Live és a The Tonight Show-ban is. 


A zenekar utoljára 2018-ban koncertezett Európában. Ahogy Billy Howerdel fogalmazott: „Európai barátainknak. Hiányoztok nekünk. Túl rég volt már… úgy hét évvel ezelőtt. Megtaláltuk a megoldást.” Így most az A Perfect Circle nyáron ismét a kontinensen koncertezik majd és a 18 állomásos turné során végre Magyarország is sorra kerül, hogy megmártózhassunk sötét dallamaikban június 15-én, a Budapest Parkban. 

 

A koncertre elsőként a zenekar hivatalos rajongói klubjának tagjai válthatnak jegyet október 29-én, 10 órától, míg a regisztrált Live Nation tagok október 30-án, 10 órától csatlakozhatnak az elővásárlási lehetőséghez. A teljes körű jegyértékesítés október 31-én, 10 órakor indul.

 

Fotó: A Perfect Circle

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás