Előadó: | End Of Paradise |
---|---|
Album: | Égbe szórt imák |
Megjelenés: | 2022 |
Hossz: | 6:13 |
Szövegírók: |
Lévai Sándor |
Munkácsi Tamás |
|
Kiadó: | H-Music Hungary |
Stílus: | Heavy Metál |
Címkék: | Keressük! |
Egyedül voltam, mégsem féltem én,
Csak élveztem mit az élet nyújt felém,
És nem volt más.
Hányszor kértem az ég bocsánatát!
Nem került el fájdalom, se baj,
De a kéj utáni vágy még mindig hajt,
Az éhség tép.
Magányom lassan egy jó baráttá vált,
De mégis nehéz!
R.
Égbe szórt imák, elhagytál rég, néma az égbolt,
Tékozolt idő várni rád.
Nyárra jön ősz és tél, a nappalra éj, én mégis remélem
Egyszer majd odaér hozzád az égbe sírt imám.
Átvirrasztott éjszakákon át
Üvöltve tűrtem a lélek jajszavát,
Nem volt fény.
Hányszor kértem az ég ígéretét!
Újra úton, a homok pereg tovább,
Magamba szívom az élet illatát,
Ez így volt szép.
Névtelen áradat sodor magával, nézd, a szívem nehéz.
R.
ADATOK RÖGZÍTÉSE
A Nemzeti Filmintézet gyártási támogatásával folytatódhat a Hogyan tudnék élni nélküled? című zenés vígjáték Törőcsik Franciska és Ember Márk főszereplésével.
Demjén Ferenc-dalszövegek itt.
A Hogyan tudnék élni nélküled? 2 (munkacím: Mindig ugyanúgy) című film gyártására 1,3 milliárd forint támogatást szavazott meg az NFI Filmszakmai Döntőbizottsága.
A Hogyan tudnék élni nélküled? 2. története az első rész folytatása lesz, ami pár évvel később játszódik. A film forgatása augusztusban kezdődik és várhatóan 2026-ban kerül majd a mozikba.
A Kirády Attila producer vezetésévél Goda Krisztina és Kormos Anett forgatókönyvéből, ezúttal Dyga Zsombor rendezésében készülő filmben Törőcsik Franciska és Ember Márk mellett Márkus Luca, Marics Peti, Kovács Harmat, Kirády Marcell, Trill Beatrix lesz látható a legjobb Demjén-slágerek kíséretében.
A Hogyan tudnék élni nélküled? minden nézettségi rekordot megdöntött
31 hete van műsoron, és a rendszerváltás utáni legnézettebb magyar film lett a hazai mozikban.
A nézettség rekord mellé bevétel rekord is társult: csak a magyarországi mozijegyeladásból befolyt bevétel eddig több mint 2 milliárd forint volt.
A film külföldi moziforgalmazásban is látható, és hátra vannak még a tévé- és streamingbevételek.
Az 1994-ben játszódó film egy felejthetetlen nyári balatoni történetet mesél el, a film zenéjéről Demjén Ferenc csapata - Menyhárt János zenei producer, Subecz Tamás zenei rendező és Rózsa István, a Demjén menedzsment vezetője - gondoskodott.
Fotók: InterCom