


| Előadó: | Mehringer |
|---|---|
| Album: | Ezt is loptuk! |
| Megjelenés: | 2022 |
| Hossz: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Mehringer Marci |
|
Demkó Mátyás Mehringer Marci |
|
| Kiadó: | Szerzői kiadás |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

hóvirágpor felhők,
a tekinteted más
tágra zárt szemekkel,
a csillagokban jársz,
táncol a pénznek egy tündér
pedig azt hittem ő a ‘nagy ő’
én meg káprázva hullok a fénybe
ígérem, nem vagyok függő
szögesdrót a nyelved helyén,
mibe mindenki beleakad
de hogy maradjak bennem tiéd,
ha mindenkié vagy?
imádkoznék istenhez,
kiben régen nem hiszek,
hogy a fellegek közt szívószálként
ne változzak meg…
híres lettem de egy senki vagyok
a vakutól lettetek ti is vakok
soha ne bízz egy rocksztárban
mert régóta nem hisznek a csodákban
sok drága autó, túl szép ház
apu kicsi lányai
de szegény minden gazdag belül
mondd, kinek akarsz látszani?
lehet, hogy drágán öltözöl
de annyira olcsón vetkőzöl
tudod, csak a tested hiányzik
az igazi érzelem meg hiánycikk
megmagyaráznád, hogy mi az ami bánt
de már beszél helyetted a por
nem menthet meg senki tőled
csak egymást magunktól
ébren álmodunk nesztelenül
ahogy elalszol rajtam meztelenül
és a párnán koccannak könnyeid
de a happyend csak hollywoodban létezik
híres lettem de egy senki vagyok
a vakutól lettetek ti is vakok
soha ne bízz egy rocksztárban
mert régóta nem hisznek a csodákban...



A zenekar Rise Of The Roach turnéja folyatásaként június 9-én a Budapest Parkba is elhozza slágereit. A Papa Roach előzenekara ráadásul a Trivium lesz, így garantált az ütős este.
Noha a bandának számos slágere született három évtizedes pályafutása során, az biztos, hogyha meghalljuk a Papa Roach nevét reflexként visszhangzik a fülünkben a Last Resort kezdő sora.
A kétszeres Grammy-jelölt, platina lemezes Papa Roach a hard rock zene egyik nagyágyúja
A zenekar 2020-ben ünnepelte ikonikus lemeze, az INFEST 20. évfordulóját, de sosem merültek el a nosztalgiában és mindig képesek voltak újat mutatni. A csapat eddig 10 stúdióalbumot adott ki, legutóbbi anyaguk Ego Trip címen jelent meg saját kiadójuknál, a New Noize Recordsnál.
Az Ego Trip megjelenése óta több mint 360 millió lejátszást gyűjtött világszerte, rajta négy listavezető kislemezzel, köztük a Leave a Light On (Talk Away the Dark) című dallal, amely a banda legnagyobb slágere lett az elmúlt évtizedben.
A zenekar egyébként sem áll rosszul slágerek terén: összesen 26 daluk került be a top 10-be és 12 első helyezéssel büszkélkedhetnek. A zenekar mára a kezdetektől fogva fontosnak tartotta, hogy felhívja a figyelmet a mentális egészségre, ennek lenyomata a Last Resort is.
A Papa Roach legutóbb idén nyáron, a Szigeten adott emlékezetes koncertet. Most pedig hat évvel aréna-showjuk után ismét önálló bulival érkeznek Budapestre.
Előttük a Trivium játszik, akik 2023-ban jártak utoljára hazánkban
A zenekar az elmúlt két évtizedben sikerrel találta meg azt, a szinte varázslatos egyensúlyt, amely a magával ragadó dallamos metal, az extrém metal kiszámíthatatlansága, a black metal és a rock’n’roll között bújik meg.
Fotó: Trivium/Live Nation Magyarországg
A koncertre elsőként a regisztrált Live Nation tagok válthatnak jegyet december 4-én, 10 órától, míg a teljes körű jegyértékesítés december 5-én, 10 órakor indul.
Kiemelt kép: Papa Roach/Live Nation Magyarország