


| Előadó: | Neuzer Imre |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
|
Pavlicsek László |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Pop |
| Címkék: | Keressük! |

Meleg van végre, indul a nyár
Olyan az idő mit mindenki várt
Hol van a szemcsid’ vedd elő hát
A fürdőruhádban a parton is lát
A nap, úgy bújik a bőröd alá
Feltölt szenvedéllyel
Sirályok szállnak az égen
Ma is buli lesz egész éjjel
Dübörög a nyár, vár ami vár
A napsugár is szíven talál
Olyan igazán jó, nekünk való
Símogat a víz, megnyugtató
Dübörög a nyár, vár ami vár
A napsugár is szíven talál
Olyan igazán jó, nekünk való
Símogat a víz, megnyugtató
Ülünk a stégen és szól a zene
Mindenki táncol, te is gyere
A víz tükrén az égbolt ragyog
Itt van a nyár oly boldog vagyok
S A nap, úgy bújik a bőröd alá
Feltölt szenvedéllyel
Sirályok szállnak az égen
Ma is buli lesz egész éjjel
Dübörög a nyár, vár ami vár
A napsugár is szíven talál
Olyan igazán jó, nekünk való
Símogat a víz, megnyugtató
- Végre nyár , végre nyár -
ÓÓ s a nap, úgy bújik a bőröd alá
Feltölt szenvedéllyel
Sirályok szállnak az égen
Ma is buli lesz egész éjjel
Dübörög a nyár, vár ami vár
A napsugár is szíven talál
Olyan igazán jó, nekünk való
Símogat a víz, megnyugtató


Új korszak kezdődik a NÉKED történetében: megjelent a zenekar első nagylemeze, mely a Sodor a szél címet kapta. Már látható a dalhoz készült videóklip is, amely vizuálisan is tovább mélyíti az album világát.
„Az évet az első nagylemezünk megjelenésével indítjuk, ami számunkra hatalmas mérföldkő” – mondja a zenekar. A Sodor a szél videóklipjét Török Arnold (Nidel Films) készítette, és a következő napokban további három klip is érkezik az album dalaihoz.
“Igyekeztünk minden dalunkat egy-egy videóval megjelentetni a legnagyobb videómegosztón, amit nagyobb stáb hiányában házon belül oldottuk meg. Olyan is volt, hogy egy nap alatt két klipet vettünk fel, sokszor a helyi tájak adta lehetőségeket használtuk ki. “
“A tavalyi évben több neves klubban is felléphettünk Magyarországon a 4S Street vendégeként, ami óriási lendületet adott számunkra. Ezenkívül a nyáron szinte kivétel nélkül minden hétvégén játszottunk Erdélyben is, ahol bizonyossá vált számunkra, hogy a közönségnek is tetszenek a dalaink, egyre többen éneklik a szövegeinket”
A NÉKED két lemezbemutató koncerttel is készül
Február 5-én Csíkszeredában, az Ólommadárban, február 7-én pedig Gyergyóalfaluban, a Petőfi Sándor Művelődési Házban mutatják be élőben az új dalokat. A Sodor a szél fizikai formátumban is megjelenik, amelyhez elsőként a lemezbemutató koncerteken juthat hozzá a közönség. Az eseményekre szóló elővételes jegyek az In-Time felületén érhetők el.
A NÉKED 2024 tavaszán alakult Gyergyószentmiklóson. A zenekar tagjai: Fodor László (ének, akusztikus gitár), Péter Gellért (dob), György Alpár (gitár), Ioni Eduárd (billentyűk) és János László (basszusgitár).
Zenéjük a pop rock és az indie világából táplálkozik
Alig két év alatt közel 50 élő koncert, Legszebb Erdélyi Magyar Dal jelölés, valamint több mint 50 ezer megtekintés a legnagyobb videómegosztón – mindez jól mutatja, hogy a NÉKED az erdélyi és magyarországi könnyűzenei színtér egyik friss, lendületesen fejlődő szereplője.