


| Előadó: | Caramel |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Molnár Ferenc Caramel |
|
Molnár Ferenc Caramel Vígh Attila |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Jobb lenne együtt szállni,
jó lenne megpróbálni,
ha elfeledni nem lehet.
Jobb lenne együtt lenni,
spontán világgá menni
vissza kapni a szívedet.
Bírnám, ha felhívnál
és újra hallhatnám a hangod,
a hangod és elmondhatnám
mindig a múltban jártam,
sok mindent elhibáztam
nélküled csak álmodtam az életet.
Még most is látom arcod,
mint egy délibábot
vártam míg újra lesznek
fények és fesztiválok
elmaradt két nyár,
amit visszavárok
és még visszavágyok hozzád.
Visszavágyok hozzád.
Próbáltam megbeszélni,
önmagammal szembenézni,
a pályaudvaron vártam rád.
Szavaim földre hulltak,
a peronon szétgurultak,
a vonatod némán ment tovább.
Bírnám, ha felhívnál
és újra hallhatnám a hangod
a hangod és elmondhatnám,
ma mindent máshogy látok,
a nagy szavak is apróságok ,
nélküled csak álmodtam az életet.
Még most is látom arcod,
mint egy délibábot,
vártam míg újra lesznek
fények és fesztiválok,
elmaradt két nyár
amit visszavárok
és még visszavágyok hozzád.
Visszavágyok hozzád.
Még mindig megvan minden üzeneted,
amiket hajnalban írtál kicsit részegen.
Én nem mondtam, hogy egy csoda vagy nekem,
pedig ott voltak a szavak a szívemen.
Még most is látom arcod,
mint egy délibábot
vártam míg újra lesznek
fények és fesztiválok
elmaradt két nyár,
amit visszavárok
és még visszavágyok hozzád.



Az ausztrál szupersztár popcsapat, a 5 Seconds of Summer tagjai szólókalandjaik után most ismét egyesített erőkkel vág neki a koncertezésnek.
A csapat a hamarosan érkező Everyone’s a Star! című lemezével tavasszal európai turnéra indul és Budapestre is visszatérnek új dalaikkal, április 24-én, az MVM Dome-ba.
Az előadóhoz kapcsolódó dalszövegek itt.
Az elmúlt évek során a 5 Seconds of Summer milliók szívét hódította meg, és számos rekordot döntött meg.
A zenekar eddig több mint 17 milliárd globális lejátszást ért el, valamint három #1 albumot tudhat magáénak az amerikai Billboard 200-as listán.
Ezzel ők az eddigi legsikeresebb ausztrál előadók ezen a téren. Öt stúdióalbumukból mind az öt bekerült a Billboard 200-as lista első két helyezettje közé, míg olyan himnuszok, mint a She Looks So Perfect, a Youngblood és az Amnesia egy egész generáció meghatározó dalaivá váltak, világszerte rajongók millióival rezonálva.
A többszörös platinalemezes popcsapat legutóbb 2023-ban járt Budapesten, a turné befejezése után pedig a banda tagjai leginkább a szólóprojektjeire fókuszálták, ahol mindent ők írtak és énekeltek.
A 5 Seconds of Summer november 14-én megjelenő hatodik albuma, az Everyone’s a Star! pontosan ezt foglalja magában és egyúttal jelent visszatérést a gyökereikhez.
Az új lemezről már két számot ki is adtak
Az első az energikus pop-rock dal, a Not Ok, amely a tagok sötétebb oldalát mutatja meg, a második pedig a Boyband. A Boyband a több mint 10 éves fennállásuk alatt szerzett tapasztalataikat foglalja össze, néhol kissé ironikusan, ugyanakkor megírását Liam Payne tragikus halála is inspirálta. Már ezekből is sejthető, hogy az új album tele lesz váratlan csavarokkal és eddigi legizgalmasabb dobásuknak ígérkezik.
A lemez megjelenését követően pedig turnéra is indulnak
Így április 24-én mi is élőben hallhatjuk az Everyone’s a Star! című lemezük dalait az MVM Dome-ban.
A koncertre elsőként az új albumot előzetesen megrendelő rajongók vásárolhatnak belépőket, ők október 28-án, 10 órától szerezhetik be jegyeiket. A regisztrált Live Nation tagok október 30-án, 10 órától csatlakozhatnak az elővásárlási lehetőséghez, míg a teljes körű jegyértékesítés október 31-én, 10 órakor indul a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon.