dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Fish!: Tovább Van

Fish! - Tovább Van

off off off off off
Pozitív
Előadó: Fish!
Album: Pozitív
Megjelenés: 2021
Hossz: 2:07
Szövegírók: Kovács Krisztián
Zeneszerzők: Kovács Krisztián
Kiadó: Gold Record
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 2584 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Tovább Van

Már egyre fiatalabbak nálunk is az istenek
még ellenségeik, ördögeik sincsenek
ne féljetek tőlem, súgjátok meg, mi a baj
nem öreg vagyok, csak túl régóta fiatal

ne mondd, hogy vége, mert mindig tovább van
egy csónakban evezünk, ott ülsz az orràban
ez ugyanaz a folyó, ugyanarra halad
ne mondd, hogy vége, inkább szedd össze magad

neked már az is bűn, ha félsz valamitől
felemelnéd a hangod, de nincsen rà idő
jó lenne reggelente szellemként állni a buszon
a harmincon még innen, de rég túl a húszon

hazudós lànyok, nagyotmondó fiúk
mindig ugyanaz, mindenki ugyanúgy
még mindig ugyanarra vár
ha tartanál már valahova, már nem itt tartanál

ne mondd, hogy vége, mert mindig tovább van
egy csónakban evezünk, ott ülsz az orràban
ez ugyanaz a folyó, ugyanarra halad
ne mondd, hogy vége, inkàbb...
ne mondd, hogy vége, mert mindig tovább van
egyszer mindenki felnő, van aki koràbban
kell egy nagy levegő, néha bent is marad
ne mondd, hogy vége, inkább szedd össze magad

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Kerekdomb Fesztivál: újabb fellépőket jelentettek be

2026. szeptember 18. és 20. között ismét megtelik élettel Európa mértani közepe: Tállyán újra találkozik zene, bor, természet és közösség a Kerekdomb Fesztiválon, a feledhetetlen hangulatot pedig a legújabb nevek is garantálják.






Az ősznyitó, nyárbúcsú összművészeti borünnep évről évre bebizonyítja, hogy a fesztiválszezon nem ér véget augusztusban. A 2025-ös, minden eddiginél sikeresebb kiadás után a szervezők már 11. alkalommal fogják ötvözni az ősz színeit a fesztiválok hangulatával, mással összehasonlíthatatlan élményt teremtve ezzel.


Meghitt pillanatok és igazi fesztiválos mulatozás


A korábban bejelentett Parno Graszt és a Bohemian Betyars mellé most egy egész sor újabb fellépő csatlakozott, hogy felpezsdítsék a Tokaji borvidéket. 


A valódi fesztiválkedvenc Blahalouisiana lebegős indie-pop világa és a Ferenczi György és a Rackajam páratlan, bluesból építkező zenéje is biztosan megmozgatja majd a közönséget. 


A világzene szerelmeseit a Cimbaliband Trio virtuóz játéka és a Kale Lulugyi autentikus cigány folkja repíti majd el, míg a Shakar Trio különleges ritmusokkal és egyedi jazz hangzással érkezik a dűlők közé.




Aki az intimebb pillanatokat keresi, annak a Lázár Tesók világa, Szepesi Mátyás (Konyha) egyszálgitár műsora vagy Boggie: Amour Parisien című estjének francia sanzonjai nyújtanak felejthetetlen élményt. A költészet és zene határmezsgyéjén mozog Kollár-Klemencz László dalköltő estje, de a Myrtus és Bodor Áron: A csendesebb részem produkciója is garantálja a mélyebb lelki feltöltődést a borospincék hűvösében.

A fesztivál védjegyének számító dűlőtúrák, a kimaradhatatlan borútlevél és a családi programok mellett idén is irodalomi és a színházi programok teszik majd teljessé a hétvégi kikapcsolódást. Az ősz és a nyár legszebb pillanatainak egybefésülése idén sem maradhat el, így mindenki vésse be a naptárba: szeptember 18. és 20. között irány Tállya és a Kerekdomb Fesztivál.


 


Fotók: Kerekdomb Fesztivál

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás