


| Előadó: | Alone & Tommy |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Alone Pató Selam |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Húnyt pilláimon át nézlek
Nem láthatod szemeim
Mint gyötrődnek hamis képzet
Fénytörő gyöngyszemeim.
Látom minden porcikádat
Átragyogja naptűze
De nem veted le ruhádat
Mert színe oly üde.
Úgy gondolod nem térít meg
Lényed csak ha takarod
Hideg márvány nem érintelek
Amíg nem te akarod.
Téged látlak drága kövek
Fénylő testei között
A Te tested drága szövet
Kvarckövébr öltözött.
Úgy gondolod nem térít meg
Lényed csak ha takarod
Hideg márvány nem érintelek
Amíg nem te akarod.



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi