


| Előadó: | bongor |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Bro! I think I hit the Jackpot
You know I’m comin’ when you hear the gun shot! (pu-pu-pu!)
Bitch, I have money!
You’re workin’ your ass off in Germany!
VERZE 1:
This is the best wedding I’ve ever been to!
When I step up in the club I see the jealousy up in you!
My penis is growin’ slowly honey!
There’s no better feelin’ than braggin ‘bout the money!
Come here little boy, I’ll give you a grand!
See, I’m not a liar, here, give me your hand!
Just tell that lady over there, (what?)
That she can come over here, so I can cum over her! (ha-ha-ha)
I know I know I’m too hot to handle,
But she can make a wish if she blows my candle!
I say she make a wish if she blows my candle!
I know I know I know I’m too hot to handle!
‘Cause I can buy, you and you!
Who?! Him, her, you and you!
Brand new watch brand new diamond as big as your fuckin’ shoe!
I can and I will buy you and you and you and you!
REF:
Bro! I think I hit the Jackpot!
You know I’m comin when you hear the gun shot!
Bitch, I have money!
You’re workin’ your ass off in Germany!
VERZE 2:
Nobody’s fuckin with me! (Nobody) I have two yachts and ten ships! (Yes)
Everybody’s my friend see? (Everybody) Of course I can buy friendships! (Yes)
(Okay)
Cocaine + vodka sounds like a plan!
Fuck! A fucking God that’s what I am!
You madafakas dance, madafakas dance!
Take off your pants and dance madafakas dance!
No need to say that
I can buy you, and you!
Who?! Him, her, you and you and you and you!
Brand new watch brand new diamond as big as your fuckin’ shoe!
I can and I will buy you and you and you!
No need to say I can buy you and you!
Who?! Him, her, you and you and you and you!
This is the best wedding I ever been to (pu-pu-pu!)
You better dance, otherwise I shoot you through!
REF:
Bro! I think I hit the Jackpot
You know I’m comin’ when you hear the gun shot! (pu-pu-pu!)
Bitch, I have money!
You’re workin’ your ass off in Germany!



A legendás zenekar mellett velünk lesz Geszti és a Budapest Bár is. Januárban sem alszik az ország legnagyobb összművészeti fesztiválja.
A jelenleg hófödte Kapolcs, Taliándörögd, Vigántpetend hármas július 24. és augusztus 2. között nyári pezsgéssel és a legjobb magyar előadókkal vár mindenkit.
2026 épp csak elindult, de máris elhozta magával minden Völgy rajongó számára az év első izgalmait. Jubileumi kiadással tér vissza idén a Művészetek Völgye, 35. alkalommal ismerhetik meg a látogatók a magyar kultúra legszélesebb, legszínesebb kínálatát a Balaton-felvidék festői részén.
A táj nemcsak természeti, hanem történelmi szépségeket is tartogat, ami az idei évben újra a fesztiválozók mindennapjainak részévé válik.
A jubileumi kiadás alkalmával ismét bekapcsolódik a vérkeringésbe egy legendás helyszín, a Klastrom.
A most meghosszabbított jelentkezési határidővel még minden alkotókedvű embernek van ideje beadni a Fényártban a Klastrom - Fényfestészeti pályázatra a munkáját. Többeknek megadatik a lehetőség, hogy a fesztivál ideje alatt életre keltsék ezt a történelmi helyszínt, ahol például
Vecsei H. Miklós, Takács Dorina (Дeva) és Balla Gergely (Platon Karataev) romtemplomokhoz készített vetített előadása, a Hortus Conclusus is elkápráztatja majd a közönséget.
A Völgy a legismertebb könnyűzenei előadók otthona is
Az eddig bejelentett nyolc fellépőn túl biztosan Zár majd az égbolt Kapolcson, felcsendül a Húsrágó Hídverő, hiszen az ország egyik legismertebb alternatív zenekara a Kispál és a Borz újjáalakulása óta először érkezik a fesztiválra.
A tavaly óriási sikerű koncertet adó Geszti idén is megtáncoltat mindenkit, de a rendszeresen sztárparádéval utazó Budapest Bár is garantáltan magával hozza a jóhangulatot.
A nyár legemlékezetesebb 10 napjában nemcsak zenével, hanem képzőművészettel, tánccal, újcirkusszal, irodalommal is feltöltekezhet a Völgy közössége, ahogy a színházi produkciók is minőségi szórakozást ígérnek.
Az ígéretre garancia is a társulatok neve, hiszen előadást hoz a folyamatosan teltházak előtt játszó Orlai Produkció, az ország talán legfiatalabb társulata, a Színház- és Filmművészeti Egyetem frissen végzett hallgatóiból álló SICC Production, valamint a Delta Produkció is.
A friss neveken túl természetesen ott lesz a már korábban a fesztivál plakátjára felkerültek is
az Elefánt, az Esti Kornél, Co Lee, Dzsúdló, Beton Hofi., a KFT, Zorán és Koncz Zsuzsa is. A jubileumi fesztiválra készülő Völgy Szimfonik 35. a hazai zenei élet legismertebb neveivel, a Duda Éva Társulat best of műsorával, míg a Feledi Project Kulka Jánossal közösen a Cseresznyéskerttel lép majd a közönség elé.
Rengeteg program várja a Művészetek Völgye látogatóit
A jubileumi év meglepetéseinek sora még közel sem ért véget, így érdemes éberen figyelni a fesztivál felületeit, illetve már most bebiztosítani a részvételt az ország legnagyobb összművészeti fesztiváljára. A jegyek elérhetőek a Művészetek Völgye honlapján.
A fesztivál önkénteseket toboroz
Ha valaki nemcsak kikapcsolódna, hanem hozzá is tenne a közösség építéséhez, annak a január második hetétől induló önkéntes jelentkezés a legjobb lehetősége erre, hogy a Völgy csapatához csatlakozzon.