


| Előadó: | Enájel |
|---|---|
| Album: | Candyflip |
| Megjelenés: | 2018 |
| Hossz: | 2:39 |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Most tényleg? Tényleg!
Alacsonyak az igények
Te hallod? Nézd meg!
Ez a két forintot nevezi pénznek
Szórod a lét ami nincsen
Kell egy lájk, hogy felmelegítsen
Minek az imidzsed, dísznek?
A flowdal egy gödörig viszlek
Mindig van egy fasz, aki a nullára rázza magát
Mindig van egy barom aki túlértékeli a szarát
Nekem meg vissza kell vennem, hogy ne nyomjak túl jó számot
Mert másoknak elég a gyenge és így születnek meg a netsztárok
Minek a kibaszott tehetség, ha nem adhatok bele mindent?
De jobb lenne fent a szarral, mint sem a jóval rohadjak itt lent
Most tényleg? Tényleg!
Alacsonyak az igények
Te hallod? Nézd meg!
Ez a két forintot nevezi pénznek
Szórod a lét ami nincsen
Kell egy lájk, hogy felmelegítsen
Minek az imidzsed, dísznek?
A flowdal egy gödörig viszlek
Le vagyok döbbenve, sírva zabálok a burgerbe
Nem tudom mit tennék örömömbe, ha rábaszhatnék egy léccel a körmödre
Kurva kölke! Ülj le, egyes! Sose jó tanár aki túl rendes
De én szarok a pénzre, szarok rátok, szarok a véleményekre amit szarik a szátok
Remélem nagy a banda, hogy többen bekapjátok a faszomat
Remélem nagy a bana, legalább akkora mint a hanta körülötted
Hogy a húsz éves lányokat körül lőtted?
Mssélj még többet!
Most tényleg? Tényleg!
Alacsonyak az igények
Te hallod? Nézd meg!
Ez a két forintot nevezi pénznek
Szórod a lét ami nincsen
Kell egy lájk, hogy felmelegítsen
Minek az imidzsed, dísznek?
A flowdal egy gödörig viszlek



A Boglart Fesztivál jövőre is a nép- és világzene kedvelők kedvenc találkozási pontja lesz, egy igazi multikulturális zenei élmény augusztus 26. és 30. között Balatonbogláron.
A fesztivál bejelentette első fellépőit
Már biztosan velünk lesz a belga Enara Navaira, a horvát Veja és a szenegáli Afrikora, míg hazai fronton Okos Viola, az Obadu és természetesen a Góbé neve szerepel a fellépők között.
2026-ban hetedik alkalommal vár mindenkit az augusztus végi Boglart Fesztivál
A Boglart különlegessége, hogy míg esténként a zenekarok tagjai húzzák a talpalávalót, addig nappal tanárként adják tovább tudásukat: legyen szó konkrét hangszeres tanításról vagy éppen a zeneipari tudnivalókról.
A Boglart fesztivál és népzenei tábor, ahol fiatal tanároktól lehet elsajátítani a vonós és moldvai népzene csínját-bínját.
Esténként a legkülönfélébb hazai és nemzetközi nép- és világzenei előadók perdítik táncra az előadókat. Először lép fel a fesztiválon a belga Enara Navaira, míg a szenegáli Afrikora és az isztriai Veja már visszatérőként érkezik a Babel Campbe, Itthonról már biztosan rophatjuk Okos Viola, az Obadu és a fesztivált többek között megálmodó Góbé dalaira.
A koncertek után táncházzal, nép- és világzene alapú elektronikus zenével folytatódik a buli
A táborozók a hangszer- és tánctanulás mellett különféle zenei workshopokon is részt vehetnek, ahol megismerhetik a külföldi előadók hangszereit, zenéjét és kultúrájukat is, és természetesen a közös muzsikálás sem marad el.
A tavalyi debütálás után ismét lesz showcase része is a fesztiválnak
Itt a hazai előadók és zenei szakemberek találkozhatnak külföldi kollégáikkal, eszmét cserélhetnek, tanulhatnak egymástól. A Boglart az elmúlt hét év alatt egy igazi multikulturális zenei eseménnyé nőtte ki magát, ahol négy napon át minden a zenéről és a találkozásokról szól.
Az early bird kombinált bérletek és a fesztivál bérletek mellé most ajándék vászontáska is jár a vásárlóknak.
Fotók: Boglart