


| Előadó: | Bereznyei Gábor (F) |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Bereznyei Gábor (F) |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Sötét fellegek a fejed fölött,
Lelked elveszve a démonok között.
A kereszted bármilyen nehéz is néha,vinned kell,
A sorsod meg van írva,de az irányt te döntöd el.
Ha a hullámok összecsapnak a fejed fölött,
Ússz az árral szemben.
Ahhoz,hogy a magasban szárnyalj,
A mélységet is ismerned kell.
Refr.: Nehéz idők,amik ránk várnak,
Valóság lett az "Élj a mának!"
Nehéz idők,amik ránk várnak,
Öröm és bánat, kéz a kézben járnak.
Néha csak sodródunk az Élet tengerén,
De ha feladod magával ránt az örvény.
De a bánat,ami belülről felemészt,
Véget ér,mielőtt feleszmélsz.
A remény úgy hamvad el,mint őszi avar a tűzben,
És néha úgy érzed,hogy a hajód az álmok tengerén süllyed.
Sok szép pillanat,ami a magasba emel,
Vagy a szomorúság,ami a földre teper.
refr.
refr.



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN