


| Előadó: | PETŐÉK - PETŐ ZENEKAR |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Van nékem egy rettenetes szokásom
Van nékem egy rettenetes szokásom
Ha bort iszok a pálinkát kívánom
Erre még az öreg apám déd nagyapja tanított
Aki még a hordóval is koccintott
Hogyha néha légy esik a pohárba
Nem veszem ki, nem vagyok én goromba
Szép hat ökör is lecsúszott, hát az a légy mit ártson
A jó Isten tartsa meg a szokásom.
Hazamegyek haragszik ram az asszon,
hogy en mindig olyan koran elalszom
nem alszom en csak a szemem lehunyom,hogy nelassa
a jo isten tartsa meg a szokasom.



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi