


| Előadó: | Krisz Rudolf |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Dankó Szilvia |
|
Krisz Rudi Szabó Márton |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Tele vagyok emlékkel
Nem akarok visszanézni
Szorítani két kézzel
Aki úgysem érzi
Egyedül a vágyakkal
Be vagyok egy testbe zárva
Szabadon az álmokkal
Ugyanarra várva
Dübörög a zaj
Vajon mit akar
Mi az, ami ezt vezérli?
Hova visz az út
Mi van azon túl
Vissza lehet-e majd nézni?
Van egy érzés, mi börtönben tart
Ugyanoda visz, közben azt várom
Könnyebb lesz majd
Vigye el a szél, ami úgy fáj
Hogy nincs is rá szó
Legyen ez a rész, ami elmúlt
Most szép átlátszó
Vigye el a szél
Vigye el a szél
Legyen ez a rész
Legyen ez a rész
Tele vagyok kétséggel
Van az, amit én se bírok
Zuhanok a mélységgel
De a fényben bízok
Haladok az élettel
Ha nehezebb is néha lépni
Ami marad, azzal kell
A tükörbe nézni
Dübörög a zaj
Vajon mit akar
Mi az, ami ezt vezérli?
Hova visz az út
Mi van azon túl
Vissza lehet-e majd nézni?
Van egy érzés, mi börtönben tart
Ugyanoda visz, közben azt várom
Könnyebb lesz majd
Vigye el a szél, ami úgy fáj
Hogy nincs is rá szó
Legyen ez a rész, ami elmúlt
Most szép átlátszó
Tele vagyok kétséggel
Van az, amit én se bírok
Zuhanok a mélységgel
De a fényben bízok



Beton.Hofi négy, Pogány Induló három kategóriában győzött az idei Magyar Klipszemlén, amelynek díjátadóját csütörtökön tartották az Akvárium Klubban.
Az immár kilencedik alkalommal megszervezett eseményen a hazai videoklipeket, valamint a könnyűzenei és filmes szakmát ünnepelték.
Az idei fődíjat, azaz a legjobb klip kategóriáját megosztva nyerte meg Pogány Induló Egy/Kettő (rendező: Büki Balázs), illetve Co Lee A Dzsungel könyve (Székely Róbert) című dalára készült kisfilm. Beton.Hofi Be vagyok zárva című klipje a legjobb rendezés kategóriában győzött, ezt a kisfilmet Kelemen Barni rendezte.
Beton.Hofi Anubii$-szal közös dala, a Pont jó elhozta a legjobb AI video díját, Beton.Hofi Angyalok című dalára készült klip a legjobb styling/jelmez, a Pokol a legjobb mobilklip díjat kapta meg.
Pogány Induló Egy/Kettő-jét a fődíj mellett a legjobb operatőri munka elismerést is megkapta, a közönségdíj a Máklikőré lett a Hűtlen tangó című alkotásért.
Az ismert nevek mellett egyforma eséllyel indulnak a feltörekvő és alternatív előadók videói is
A legjobb mood díját Csalogány nyerte a Virágot Kamillnak klipjéért, a legjobb dance kategóriában Lenkke_ (Teló) és Raklap (Esőerdős élmények a kádban) közösen győzött, a legjobb ötletért a Röppenjünk című dal (Szlimmy, Doór feat. Co Lee) klipjét, a legjobb performanszért a Jazzbois-t (LAM Tones), a legjobb VFX-ért a Platon Karataevet (Három idő) díjazták.
A Magyar Klipszemlét, az ország videoklip fesztiválját először 2015-ben rendezték meg
Azóta több mint 6600 nevezett klipből csaknem 250 alkotást ismert el az évente változó összetételű szakmai zsűri. Idén minden eddiginél több, 150 klip került a versenyprogramba, 26 kategóriában összesen 54 nyertest hirdettek.
Kiemelt kép: Pogány Induló hivatalos