


| Előadó: | Petruska |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Babarci Bulcsú |
|
Petruska András |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Reggeltől napestig a melóban
Félholtan a taposómalomban
Nincs leállás a sokból sosem elég
Akinek van az fel is vág vele
Nehogy kiderülön, átlagos az élete
Csak egy kis szeretet kéne még
Ezek után nem csoda ha nem megy igazán
Mindenki vágyik egy kis sikerre
Mint a kismajom, ha jár a helikoptere
Neked elég ha látszol, dolgozzon érte más
Röfögés-koncert az udvaron
Kukorékolás a szemétdombokon
Az ól a tét, zajlik a beszavazás
Ezek után nem csoda ha nem megy igazán
Az újság is csak jótanáccsal van tele
De a lényegről egy árva szót sem ejtene
A homály elől ki vesz szárnya alá?
Azt hittem én leszek a csókkirály
Azt hittem értem eped minden lány
Még hajt a vágy, csak erőben van hiány
Ezek után nem csoda ha nem megy igazán
A motor leállt
A hitel lejárt
Semmi meló
Hol az igazi nő?
Nincs kipihenés
Nincs szabadulás
Szűk a régi cipő
Szűk a szabadidő
Ezek után nem csoda ha nem megy igazán



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN